sedef klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nora Sedef Yemek Odası Takımı

Yaşam alanlarında şık ve lüks bir dekorasyon oluşturmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği yemek odası takımı ihtişamı ile tüm görenlerin ilgi odağı oluyor. Sedef dokusu, mobilya tasarımının temelini oluştururken, ihtişamını arttıracak, el oyması motifleri de takıma şıklık katıyor. 

Yeni sezon yemek odası koleksiyonu için tasarlanan ve yoğun ilgi gören bronz renkli Nora klasik yemek odası  takımının açık rengi olarak üretilen modelin en dikkat çeken özelliği ışıl ışıl parlayan sedefli rengi. Sedefli lake üzerine altın varak işlemeler ile süslenen Nora yemek odası doğal ahşap kullanılarak el işçiliği ile üretildi. Nora yemek odası takımı, masa, sekiz adet sandalye, vitrin, konsol ve aynadan oluşuyor. Ergonomik sandalyeleri ile kullanıcıya yüksek bir konfor da sunan yemek odası modeli, genellikle kendi koleksiyonu olan Nora koltuk takımı ile kombin ediliyor.

Lüks yemek odası takımı modelinin en belirgin ve dikkat çekici özelliği titiz bir işçilik ile yapılan oymalar. Vitrin, konsol aynası ve sandalye tepelerindeki çift taraflı oymalar ile masa yanlarındaki oymaların ahengi, yemek odası takımına farklı bir stil kazandırmış. Yemek odası takımındaki çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı özel frenli ray ve menteşeler kullanıldı.

Nara Klasik Yemek Odası Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Volga Klasik Yemek Odası Takımı
sedef klasik yemek odası
Nora Sedef Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp