Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BEGONYA KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Begonya lüks yemek odası takımı, masif ahşap oyma sanatının önemli ustalarının ellerinden sadece Asortie müşterileri için özel olarak üretiliyor. Klasik yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Siyahi ceviz ve krem lake renklerinin uygulandığı yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı. Özellikle geniş salonlar için yapılan gümüşlük takıma değer katıyor. Begonya klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor.

Siyahın asaleti ve altın renginin mükemmel uyumunun harmanlandığı yemek odası takımı, tüm gözleri üzerine çekiyor. Özelleştirilebilen yemek odası takımı kullanıcının isteğine göre yemek odası takımına farklı desenlerde pentür çalışması da yapılabiliyor. Pentür çalışmaları ressamlar tarafından el hüneri ile çiziliyor ve çizimlerde asla hazır kalıplar kullanılmıyor. Begonya  yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Begonya yemek odası, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Begonya klasik koltuk takımı modeli ile birlikte tercih ediliyor.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
askılı klasik tepsi avize modelleri
Askılı Klasik Tepsi Avize
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
altın varaklı klasik yemek odası
Lalezar Klasik Yemek Odası Takımı
Begonya Klasik Koltuk Takımı
sedef klasik yemek odası
Nora Sedef Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp