Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elena Klasik Yemek Odası Takımı

Klasik yemek odası takımı ceviz rengi ile beğenilen bir konsept ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Lüks yemek odası takımı modelini beğnen kullanıcıların isteklerine göre özelleştirilebilen yemek odası takımı hemen hemen bir çok dekorasyona uyum sağlıyor. 

Elena klasik yemek odası takımı, masif ahşap oyma sanatının önemli ustalarının ellerinden sadece Asortie müşterileri için özel olarak üretiliyor. Klasik yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, taçlı ayna, masa ve sekiz sandalyeden oluşuyor. Ceviz ve beyaz lake renklerinin uygulandığı yemek odası takımında tamamen doğal ahşap kullanıldı.

Yemek odasının masası kalabalık misafirler için açılır masa olarak dizayn edildi. Özellikle geniş salonlar için yapılan gümüşlük takıma değer katıyor. Elena klasik yemek odası, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor. Kullanıcının isteğine göre yemek odası takımına farklı desenlerde pentür çalışması yapılabiliyor. Elena yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Elena yemek odası, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Elena klasik yatak odası ile birlikte tercih ediliyor.

klasik yatak odası yatak
Elena Klasik Yatak Odası Takımı
ahşap klasik koltuk
Elena Sohbet Takımı
masko klasik berjer
Asortie Klasik Berjer
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
Asortie Klasik Banyo
Artemis Klasik Banyo
Defne Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp