klasik yemek odası örnekleri
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SİDELYA KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Yaşam alanlarında ihtişamı ve zerafetin ışıltısını bir arada yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Sidelya klasik yemek odası takımı yeni klasik yemek odası koleksiyonu için tasarlandı. Lüks yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Asla modası geçmeyen parlak ceviz rengin uygulandığı yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı.

Özellikle geniş salonlar için yapılan gümüşlük takıma değer katıyor. Sidelya klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor. Sidelya yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Sidelya lüks yemek odası tasarımı, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Sidelya klasik koltuk takımı modeli ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks yemek odası takımına daha yakından bakmak için ürün bilgi formunu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek tüm sorularınızı yanıtlamktan memnuniyet duyacağız.

klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
yeni model klasik koltuk
Aristokrat Avangard Koltuk Takımı
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
oturma odası koltuk
Sidelya Klasik Koltuk Takımı
Volga Klasik Yemek Odası Takımı
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp