Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

VOLGA KLASİK YEMEK ODASI TAKIMI

Volga klasik yemek odası takımı, masif ahşap oyma sanatının önemli ustalarının ellerinden sadece Asortie müşterileri için özel olarak üretiliyor. Klasik yemek odası takımı vitrin, gümüşlük, konsol, ayna, masa ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Yemek odası tasarımı için iki farklı sandalye modelleri kullanıldı. Gümüş, ceviz ve beyaz lake renklerinin uygulandığı yemek odası takımının üretiminde tamamen doğal ahşap kullanıldı. Özellikle geniş salonlar için üretilen gümüşlük takıma değer katıyor.

Volga klasik yemek odası modeli, kullanıcıların istediği renk ve ölçüde özel olarak üretiliyor. Kullanıcının isteğine göre yemek odası takımına farklı desenlerde pentür çalışması da yapılabiliyor. Pentür çalışmaları ressamlar tarafından el hüneri ile çiziliyor. Volga yemek odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler tercih edildi. Volga yemek odası, genellikle kendi grubundan olan ve her sezonun en fazla tercih edilen modellerinden olan Volga klasik koltuk takımı modeli ile birlikte tercih ediliyor. Lüks yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş yaparak, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız. 

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
klasik antik avize
Onbeş Kollu Klasik Antik Avize
klasik mutfak dekoru
Matmazel Klasik Mutfak
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp