Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elita Klasik Yemek Odası Takımı

Elita klasik yemek odası takımı altın varak oyma motifleri ve beyaz lake rengi ile görkemli bir tasarıma sahip. El oyması lükens ayaklı masa üzerindeki motifler ile konsol ve vitrin altındaki motifler birbirini tamamlar nitelikte. Soft renklerin tercih edildiği klasik yemek odası modelinde konsol kapaklarında ve masa üzerinde desenli boyama yöntemi kullanıldı. Yemek odası modelinin en dikkat çekici parçası ise hiç şüphesiz ki komple altın varak ile ön plana çıkarılmış olan dikdörtgen ayna. Konsol aynası modeli zengin gösteren bir detay olarak dizayn edildi. İsteğe göre ayna yerine tablo da kullanılabilir.

Sandalyelerin arka kısımlarındaki el oyması motifler de Elita yemek odası takımını, sıradanlıktan çıkardı. Masa, sekiz adet ergonomik sandalye, vitrin ve konsoldan oluşan Elita yemek odası takımı, istenilen renk ve ölçüde hazırlanabiliyor. Genellikle kendi grubu olan Elita klasik koltuk takımı ile kombin edilen modeldeki kapaklarda çarpmalara karşı özel frenli menteşeler kullanıldı. Eşsiz tasarıma sahip olan yemek odası takımı, işlevselliği ile de kullanıcıların gönlünü kazanıyor.

Lüks yemek odası takımı özel işlemeleri, birinci sınıf dokuma kumaşlı sandalyeleri, ferah bir konsept oluşturmanızı sağlayacak vitrin ve heybetiyle gözleri üzerine çekecen aynalı konsoluyla yaşam alanlarınızda dekorasyonunuzu oluşturmaya hazır. Şimdi lüks yaşam alanları inşa etmek adına, klasik yemek odası takımı hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Elita Klasik Koltuk Takımı
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
klasik banyo dekoru
Safir Klasik Banyo
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp