Klasik yemek odası takımı
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Esella Klasik Yemek Odası Takımı

Sıradışı tasarımı ve gözalıcı rengi ile yeni sezon lüks yemek odası takımları içinde çok fazla ilgi gören Esella yemek odası takımı, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. İstediğiniz ölçüde yapılabilen farklı bir tarza sahip masa, konsol, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşan yemek odası takımı tasarımı,  genellikle kendi grubundan olan Esella klasik koltuk takımı ile kombin ediliyor. Yemek odası takımındaki farklı cila rengi üzerindeki pentür çalışmaları ressamlar tarafında el ile çizildi. Yemek odası modeli içindeki konsol ve masa üzerinde bulunan resimlerde asla kalıp veya makine yardımı alınmamıştır.

İhtişamlı bir vitrine sahip olan yemek odasındaki sandalyeler zarif olduğu kadar da konforlu bir oturum sağlıyor. Kullanıcılar konsol üzerine ister ayna isterlerse de tablo tercih edebiliyorlar. Esella klasik yemek odası takımının konsol ve vitrinlerinde çarpmalara karşı özel frenli menteşe ve raylar kullanıldı. Asortie Mobilya’nın çok tercih edilen yemek odası modeli, istenilen renkte ve faklı ölçülerde üretilebiliyor. Böylece yaşam alanlarınıza uygun tasarımda mobilyalara sahip olmanın ayrıcalığını keşfedebilirsiniz. 

Esella lüks yemek odası takımını şık ve ihtişamlı yaşam alanlarınızda tercih etmek istiyor ve ürün hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurmanız ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. 

Saray klasik yemek odası
Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı
asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
altın rengi taclı klasik yatak odası
Miami Konsept Yatak Odası Takımı
tv ünitesi vitrin konsol
Karmen Klasik TV Ünitesi
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
fanuslu klasik avize modelleri
Sekiz Kollu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp