lüks klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lena Klasik Yemek Odası Takımı

Şık, ihtişamlı ve göz alıcı bir zarafete sahip olan Lena klasik yemek odası modeli, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yemek odası modeli, klasik masa, sekiz adet sandalye, konsol, konsol aynası ve vitrinden oluşuyor. İsteğe göre modele, klasik dresuar da ilave edilebiliyor. Yemek odası takımı üzerindeki oyma motifleri tasarıma zengin bir hava kazandırıyor. Doğal ahşap ceviz rengi ile çok beğeni toplayan modelin, farklı lake renkleri de yapıldı. Göz alıcı tasarımı yanında fonksiyonel ve ergonomik bir yapıya sahip olan Lena lüks yemek odası takımı, konforlu sandalyeleri ile kullanıcıya rahat bir kullanım sunuyor. Lüks yemek odası takımındaki konsol ve vitrin kapaklarında çarpmalara karşı özel frenli menteşeler kullanıldı.  Genellikle kendi grubundan olan Lena klasik koltuk takımı ile kombin edilen yemek odası tasarımı istediğiniz ölçü ve renk seçenekleri ile sadece size özel olarak da üretilebiliyor.

Lüks yemek odası takımı istediğiniz gibi özelleştirilebiliyor. Özel ölçü ve ren seçenekleri sunularak kullanıcılara hayal ettikleri dekorasyonu inşa etmesi adına bir fırsat sunuyor. Lüks yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

klasik yemek odası mobilyası
Marbella Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı modeli
Milano Klasik Yatak Odası Takımı
Defne Klasik Koltuk Takımı
Volga Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yemek odası örnekleri
Sidelya Klasik Yemek Odası
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp