siyah renk klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ASOS KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Tasarımındaki farklılığı ve iddialı rengi ile göz kamaştıran Asos klasik yemek odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Siyah renginin asaletini büyük bir başarı ile üzerinde taşıyan Asos yemek odası, şık tasarımıyla yaşam alanlarınıza fark yaratacak. Masa, vitrin, sekiz adet sandalye ve konsoldan oluşan yemek odası takımında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Vitrin ve konsoldaki sıradışı tasarım takımı diğerlerine göre bir adım öne çıkarıyor. Genellikle siyah zemin üzerinde altın ve gümüş varak işlemeler ile renklendirilen modelinin tercih edildiği yemek odası takımı, antik krem ve ceviz tonlarında da üretildi. Yemek odası takımındaki el çizimi pentürler modele zengin bir atmosfer kazandırdı. Tüm gözleri üzerine çeken, Asos yemek odası takımına daha yakından bakın. 

Ortopedik sandalyelerin kullanıldığı Asos yemek odası takımı kullanıcıya konforlu bir oturum sunuyor. Çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı frenli ray ve menteşe sistemleri tercih edildi. Yaşam mekanlarına göre kişiye özel ölçülerde de üretilebilen Asos yemek odası genellikle kendi grubundan olan Asos klasik koltuk takımı ile kombin ediliyor.

Lüks yemek odası takımı siyah rengin asaletini, yaşam alanlarında tercih etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanırken, ilk tercihleri arasında yerini almaya devam ediyor. Yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntlı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ve iletişim talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
doğal ahşap klasik koltuk
Asos Klasik Koltuk Takımı
Asortie bar sandalyesi
Asos Bar Sandalyesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp