Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Marbella Klasik Yemek Odası Takım

Marbella klasik yemek odası takımı şık yaşam alanlarında gösterişli bir konsept oluşturuyor. Sade hatları el oyması ahpa motifler ile süslenen yemek odası takımı kullanıldığı alanda tüm gözleri üzerine çekiyor. Ceviz bir yemek odası takımı tercih etmek isteyen kullanıcıların ilgisini çeken yemek odası takımının detaylarını keşfedin. Göz kamaştırıcı tasarımı ve sanatsal el işçiliği ile ön plana çıkan Marbella klasik yemek odası takımı, yeni sezonun en favori modelleri arasında. Yemek odası koleksiyonunun yeni tasarımı Marbella, masa, konsol, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Yaşam mekanınıza ve isteğinize göre farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilien Marbella yemek odası modeli kendi grubundan olan Marbella koltuk takımı ile kombin edildi. 

Vitrin ve konsolun ön kısmında bulunan ve tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile yapılan oyma motifi tasarıma zengin bir görünüm kazandırdı. Sandalye tepelerinde ve masa ayaklarındaki oymalar ise takımı ön plana çıkaran diğer bir detay. Konsol ve vitrin kapaklarında çarpmalara karşı özel frenli menteşeler kullanıldı. Farklı bir ceviz cila ile renklendirilen Marbella yemek odası takımına komple set olarak sahip olabileceğiniz gibi parçalarını tek tek de alabilirsiniz.

Yemek odası takımının konsolunda işlenen motif, tamamen altın varak ile cilalandı. Aynı varak, mobilyanın ahşap oyma motiflerinde de uygulanarak, mükemmel bir uyum sağlıyor. Konsol üzerindeki motif, takım içerisinde yer alan vitrinde de işlenerek, eşsiz bir bütünlük sağlanıyor. 

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

Defne Klasik Koltuk Takımı
masko klasik koltuk
Marbella Klasik Koltuk Takımı
yeşil klasik koltuk
Malta Klasik Köşe Takımı
klasik jozefin tasarımı
Ebrar Jozephine
Artdekor kitchen
Girne Artdekor Mutfak
Defne Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp