Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

NORA KLASİK YEMEK ODASI MODELİ

Ahşap yemek odası modeli tüm şıklığıyla salonunuzda tüm gözleri üzerine çekecek. Özel tasarımı ile kullanıcıların beğenilerine göre özelleştirilebilen klasik yemek odası takımı tüm yaşam alanlarına uyum sağlaması sayesinde her dekorasyonda tercih edilebilir. Yeni sezon yemek odası koleksiyonu için tasarlanan Nora yemek odası takımı sıradışı cila rengi ve ahşap oyma motifleri ile zengin bir görünüme sahip. Nora yemek odası takımı, masa, sekiz adet sandalye, vitrin, konsol ve aynadan oluşuyor.  

Kullanıldıkları alanlarda, görenleri etkielyecek ve tasarımı ile büyüleyici bir etki oluşturacak, klasik yemek odası takımı, sizler için doğru tercih olacak. Ergonomik sandalyeleri ile kullanıcıya yüksek bir konfor da sunan yemek odası modeli, genellikle kendi koleksiyonu olan Nora koltuk takımı ile kombin ediliyor. Modelin en belirgin ve dikkat çekici özelliği titiz bir işçilik ile yapılan oymalar. Vitrin, konsol aynası ve sandalye tepelerindeki çift taraflı oymalar ile masa yanlarındaki oymaların ahengi, yemek odası takımına farklı bir stil kazandırmış.

Bronz bakır renklerin hakim olduğu Nora yemek odası takımı, isteğe göre farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Yemek odası takımına beyaz lake renk üzerine farklı renklerdeki oymalar da çok yakıştı. Açık renkleri tercih edenler için Nora sedef yemek odası modeli üretildi. Kullanıcıların talepleri ve dekorasyonlarına uygun yönlendirmeleri ve seçim fırsatını sunuyoruz. 

Klasik yemek odası modeli fiyatı ve özelliklerini öğrenmek isteyen kullanıcılar, ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerini iletebilir. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tüm talepleri yanıtlamak için tarafınıza en kısa sürede dönüş gerçekleştirecektir. 

oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
sohbet köşesi
Panorama Sohbet Köşesi
sohbet seti
Panorama Golden Sohbet Seti
sedef klasik yemek odası
Nora Sedef Yemek Odası Takımı
Nora Klasik Yatak Odası Takımı
Panorama Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp