Oymalı klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nazende Klasik Yemek Odası Takımı

Lüks klasik yemek odası takımı eşsiz tasarımı ile lüks yaşam alanlarında tercih ediliyor. Nazende klasik yemek odası takımı özel tasarımı ve şık hatları ile ilk görüldüğü anda görenlerin beğenisini kazanıyor. Zarif ve gözalıcı tasarımı ile bu sezonun en fazla tercih edilen modelleri arasında olan Nazende klasik yemek odası takımı, tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Sekiz adet sandalye, masa, konsol, ayna ve vitrinden oluşan yemek odası takımı mekana özel farklı ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Özellikle sandalyelerindeki özel dokuma kumaşı, kapitone desenleri ile süslenerek kaplandı. Masa başındaki sandalyeler kollu olarak üretilirken, takım içerisinde yer alan diğer sandalyelerde kol bulunmuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine tüm sandayeler kollu da üretilebilmektedir. 

Bronz eskitme ile karamel renginin mükemmel uyumu ile renklendirilen Nazende yemek odası takımını ön plana çıkaran en önemli detay rengi. Takımda ergonomik yapıları ile kullanıcıya rahat bir oturum sağlayan sandalyelerin iki tanesi kollu, diğer altı tanesi ile kolsuz olarak üretildi. Yemek odası takımındaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı özel, frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Nazende yemek odası modeli, kendi grubundan olan Nazende klasik koltuk takımı ile kombin ediliyor.

Lüks yemek odası takımına yaşam alanlarında yerecek olan kullanıcılar sıklıkla, yemek odası takımı aksesuarları, avize ya da abajur modellerini de takıma opsiyonel olarak dahil ediyor. Böylece yemek odası takımı ile uyumlu mükemmel bir konsept oluşturmak daha kolay bir hal alıyor. Mükemmel konsept oluşturmanız için, tercih edeceğiniz Nazende yemek odası takımı, uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir dekorasyonun temellerini atmanıza olanak veriyor.  Yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. 

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
türk klasik yemek odası
Nora Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
Klasik koltuk modeli
Nazende Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp