altın varaklı klasik yemek odası
Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Lalezar Yemek Odası Takımı

Şık, ihtişamlı ve göz alıcı bir zarafete sahip olan Lalezar klasik yemek odası modeli, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yemek odası modeli, klasik masa, sekiz adet sandalye, konsol, konsol aynası ve vitrinden oluşuyor. Yemek odası takımı üzerindeki oyma motifleri ile lake zemin üzerine ceviz ve mermer sedef lake uygulamaları ile renklendirildi. Lalezar lüks yemek odası modeli altın orijinal altın varak işlemeler ile zenginleştirildi.

Lüks yemek odası takımının göz alıcı tasarımı yanında fonksiyonel ve ergonomik bir yapıda sunarak kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Konforlu sandalyeleri ile kullanıcıya rahat bir kullanım sunan yemek odası takımı şık vitriniyle yemek odası takımının kombinini tamamlarken heybetli konsoluyla da gözleri üzerine çekiyor. Takımın lansman renklerini içeren pembe kumaş döşemesi, tatlı ve göze hoş gelen bir tasarım sunuyor. 

Lüks yemek odası takımındaki konsol ve vitrin kapaklarında çarpmalara karşı özel frenli menteşeler kullanıldı. Genellikle kendi grubundan olan Lalezar klasik koltuk takımı ile kombin edilen yemek odası tasarımı istediğiniz ölçü ve renk seçenekleri ile sadece size özel olarak da üretilebiliyor.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
kapitoneli jozefin tasarımı
Belinda Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp