Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Artemis Vitray Masalı Yemek Odası

Evlerinde vitray boyama sanatının zenginliğini yaşamak isteyenler için tasarlanan Artemis vitray masalı yemek odası takımı, klasik Artemis modelinden esinlenerek üretildi. Masa, sekiz adet sandalye, vitrin ve konsoldan oluşan yemek odası takımına isteğe göre gümüşlük de ilave edilebiliyor. Ergonomik yapıları ile kullanıcısına konforlu bir oturum sunan sandalyelerin iki tanesi kollu yapılırken, diğer altı tanesi  kolsuz olarak tasarlandı.

Tasarımı ile lüks yaşam alanlarında bir yıldıza dönüşecek olan yemek odası takımında ön plana çıkan yemek masası, vitray detayı ile bir sanata dönüşüyor. Vitrayda işlenen desenlerin ve motiflerin renkleri ile uyumlu sandalyeler, altın varak, masa ve konsolun rengi, mükemmel bir bütünü temsil ediyor. 

İstenilen renk ve mekâna uygun ölçü seçenekleri ile kişiye özel olarak üretilebilen Artemis yemek odası takımının en dikkat çeken yönü ise masa üzerinde kullanılan vitray desenler. Masa üzerine boyama tekniği ile çizilen vitray cam, yaşam mekânına renk katıyor. Aynı zamanda konsol üzerindeki pentür işçiliği ile model, daha da ön plana çıkıyor. Genellikle kendi takımı olan Artemis klasik koltuk takımı ve Artemis klasik yatak odası takımı ile birlikte tercih edilen yemek odası modeli,  lake yapılabildiği gibi, kaplamalı natürel cila ile de renklendirilebiliyor.

Lüks yemek odası modeli sanatlı yapısını usta tasarımcıların ellerinden alıyor. Alanında uzman mobilya ustaları ve tasarımcılarının bir araya gelerek icra ettiği bu şık yemek odası takımı gösterişli yaşam alanlarınızı tamamlayacak. Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
dolaplı tv ünitesi
Artemis Klasik Duvar Ünitesi
klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp