Belinda Cam Masa Yemek Odası - Cam Masalı Yemek Odası Takımları urun_detay
Ürün Bilgi Formu
Digital Ürün Kataloğu İster misiniz?
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Cam Masa Yemek Odası

Belinda cam masa yemek odası takımı tasarımı ile tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Lük yemek odası takımı eşsiz yaşam alanları oluşturmak için tasarlandı. Belinda cam masalı klasik yemek odası takımı, Asortie'nin daha önce tasarladığı Belinda klasik yemek odası takımına getirdiği yeni bir yaklaşım.

Daha küçük salonlar düşünülerek tasarlanan yemek odası modeli, farklı cila rengi ve oyma motifleri ile dikkat çekiyor. Yuvarlak masa tercih edecek kullanıcıların ilk tercihlerinden olan, cam masadan oluşan yemek odası takımı, mekanlara ferahlık katıyor. Cam masa, ferah bir tasarım ortaya koymasının yanında şık tasarımıyla da gözleri üzerine çekmeye yetiyor. 

Evlerinde cam masa istemeyen kullanıcılar için cam yerine ahşap da kullanılabilen masanın ayağındaki desenler modele zengin bir hava kazandırıyor. Bir adet masa ve dört adet sandalyeden oluşan modeli istediğiniz ölçüde yapabildiğimizden dolayı sandalye sayısı artırılabilir. Ayrıca konsol ve ayna ölçüsü de yaşam mekânınıza uygun şekilde size özel olarak dizayn edilebilir. 

Modele isteğe göre gümüşlük de ilave edilebilir. Belinda yuvarlak cam masalı yemek odası takımı genellikle kendi takımı olan Belinda klasik koltuk takımı ve Belinda yatak odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Yemek odası modelinde konsol kullanmak istemeyen kullanıcılar genellikle modeli Belinda Şömine ile kombin ediyor.

Asortie Mobilya’dan satın almış olduğunuz ürünler 2 yıl garantilidir. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar şirketimiz tarafından giderilecektir. Ürünlerde, Asortie Mobilya ile ilgili olmayan, kumaş, cam, kulp vs. argümanlarda ilgili firmaların garanti koşulları geçerli olup ürünlerin garanti kapsamında kalabilmesi için sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir. Kullanıcı hataları veya daha sonradan yapılan müdahalelerdeki oluşabilecek sorunlar garanti kapsamı dışındadır. Mekana veya kişiye özel olarak üretilen ürünlerin garanti koşulları aynı olsa da bu tarz ürünlerde kesinlikle iade olamamaktadır.

Asortie Mobilya olarak tasarım ve üretim süreçlerimizden sonra satışı asla son halka olarak görmüyoruz. Satışı müşterilerimiz ile gelecekte kurmaya çalıştığımız güçlü bağın ilk hamlesi olarak düşünüyor ve bir başlangıç olarak görüyoruz. Satış sonrasında da aynı özveri ve hizmet politikasıyla çalışıyor, karşılaşabileceğiniz problemlerde her zaman yanınızda oluyoruz. Bizden satın aldığınız ürünlerden dolayı mutsuz olmanızı asla istemiyor ve bu konuda çok titiz davranıyoruz.

Asortie Mobilya müşterileri, mobilyalarımızın kalitesi ve şıklığına sahip olmasının yanında, ücretsiz olarak sağlayacağımız mimarlık hizmetleri ile en trend yaşam alanlarına sahip olmanın ayrıcalığına kavuşuyorlar. Yaşam alanları için mobilya ve dekorasyon ürünleri alan müşterilerimize özel olarak iç mimarlık hizmetimizi ücretsiz olarak sağlıyoruz. Böylece evinizin veya çalışma alanınızın tasarımını usta ellere bırakarak estetik dokunuşlara sahip yaşam alanları elde edebilirsiniz.

Deneyimli iç mimarlarımızın yılların verdiği tecrübelerine dayanarak yaptığı tavsiyeleri ile hayallerinizdeki mekâna sahip olabilirsiniz. İç mimarlarımızın yaşam alanlarınız için tavsiye ettiği fikirler ile kendinizi mutlu hissedeceğiniz, modern, konforlu, şık ve fonksiyonel mekânlar oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz iç mimarlık hizmeti sadece danışmalık ve Autocad çizim hizmetini kapsamaktadır. Bu süreçten sonra yaşam alanlarınızı üç boyutlu olarak görmek istiyorsanız da, ücretli mimarlık hizmeti alarak mekânın render görüntülerini alabiliyorsunuz.

Mekanları sadece yaşamak için bir barınak değil, kimliğimizi yansıtan huzurlu ve keyifli bir yaşam noktası olarak görüyoruz. Bunun için ilham veren ve yaratıcı dekorasyon stillerine teşvik eden en trend modelleri tasarlıyoruz. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz ortamları oluştururken, mekânın ferah, kullanışlı ve ergonomik olmasına da önem veriyoruz. Tasarım ekibimiz tarafından uzun araştırma ve çalışmaların ardından bir araya getirilen koleksiyonlarımızı hazırlarken günün şartlarına göre yenilenen mobilya ve dekorasyon tercihlerini mutlaka dikkate alıyor ve kendimizi her zaman yeniliyoruz. Her sezon yenilenen modellerimiz ile en prestijli ve konforlu koleksiyonları tasarlıyoruz.

Türkiye’den dünyanın birçok ülkesine mobilya gönderimi sağlıyoruz. Asortie Mobilya olarak müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğu adına mesafeleri kaldırıyor, "mesafeler engel değil" mottosuyla var gücümüzle çalışıyoruz. Asortie Mobilya’dan satın aldığınız tüm ürünleri, istediğiniz ülkeye sorunsuz gönderebiliyoruz. Satın aldığınız ürünlerinizi güvenli ve sağlam paketleme ile kapınıza kadar güvenle teslim ediyoruz. Anlaşmalı olduğumuz mobilya taşımacılığında tecrübeli ve işinin ehli lojistik firmaları ile isterseniz %100 sigortalı olarak ürünlerinizi kapınıza kadar gönderiyoruz. Arzu ederseniz sizlere montaj hizmeti de sunuyoruz.

Klasik mobilya demek, el işçiliği demektir. Yaşam alanlarında, fabrikalardaki makinalardan çıkan binlerce sıradan ürün yerine özel olarak el emeği ile yapılmış mobilyaları tercih eden klasik tutkunları için el işçiliğinin ve sanatın önemini biliyor ve değer veriyoruz. Mobilyalarımızda uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam ve dayanıklı birinci sınıf doğal ahşapları usta ellerin oyma işçiliği ile süslüyor ve gelecek nesillerinize hediye olarak bırakabileceğini antikalar üretiyoruz. Mobilyalarda doğal ahşap kullandığımız gibi, özellikle oturma gruplarında da naturel dokuma kumaşlar tercih ediyoruz. Mobilyalarımızı makineler ile kaplama boya yapmıyor, renklendirme ve cila işçiliğinde de yüzde yüz el işçiliği kullanıyoruz. Ahşap kısımlar üzerindeki çizimler ressanlar tarafından fırça ile yapılıyor.

Mobilya sadece görsel demek değildir. Sizler için tasarladığımız ürünleri, sizlerden aldığımız ilham ile üretiyoruz. Uzun yıllar birlikte yaşayacağınız sağlam ve kullanışlı mobilyaların üretimindeki her aşamada sizlerin fikirlerini alıyoruz. Çünkü mobilyaları sizin için üretiyoruz. Her kullanımda size haz ve mutluluk verecek kusursuz ürünleri ancak sizinle birlikte hazırlıyoruz. Dekorasyon tercihlerinde gösteriş kadar sağlamlık ve fonksiyonelliği de göz önüne alıyoruz. Her gün kullandığınız ve kimliğimizi yansıtan mekanlar için ergonomik ve konforlu tasarımlar hazırlıyoruz.

Ürettiğimiz her ürün bizim için yeni doğmuş bir bebek gibidir. El emeği ve uzun uğraşlar sonucu elde edilen size özel tasarımlar, sadece sizin için üretilmiş nadide bir sanat eseri gibidir.  Fabrikalarda milyonlarca adet üretilip, toplumun büyük bir kısmına dağıtılan kısa ömürlü mobilyalardan farklı, çok özel ürünlerin markası olmak istedik. Onun için yaşam mekânlarınıza uygun, sizin içinizi açacak ve sizi yansıtacak, duygularına motivasyon kaynağı olacak, birlikte olmaktan mutluluk duyacağınız tasarımlara hayat veriyoruz. İç mimarlarımız ile birlikte sadece size özel olarak üretilen ürünleriniz ile kendi kimliğinizi yaşadığınız mekana taşıyacaksınız.

1965 yılından bugüne, günün şartlarına göre devamlı güncellenen modern altyapımız ve geleneksel esnaflık anlayışı ile tecrübemizi geleceğe taşıyoruz. Tasarımlarımızı hayata geçirirken bir ressamın ilk fırça darbesindeki heyecanı, bir heykeltıraşın toprağa ilk dokunuşunda duyduğu hissi, bir nakkaşın kaleminden damlayan ilk mürekkebin coşkusu ve bir çocuğun ilk adım atmasının heyecanı gibi yıllardır hiç bitmeyen bir heyecanla işinin ehli bir ekip ile profesyonel şekilde yapıyoruz. İlginç olan ise, yıllardır tasarladığımız ve ürettiğimiz modellerin sayısı arttıkça bu heyecanın da artması. Belki de Asortie, yıllardır süregelen bu heyecanın hiç tükenmemesinin sonucu…

Sadece yaşam ve çalışma alanlarını değil, otel, hastane, restoran, villa, köşk, yalı gibi özel projelerde yaptığımız titiz çalışmalar bizim bugüne kadarki en büyük referansımız oldu.  Büyük şehirlerde inşa edilen elit recidancelerde yaptığımız yüzlerce proje ile müşterilerimizin 1+1 dairelerine dahi bir saray edası kazandırdık. Bunun yanında büyük malikane, otel, tatil köyü, hastane, lüks ofis gibi birçok projede, tasarımdan üretime, mobilyadan perdeye ve halıya kadar tüm detaylar ile sorunsuz hizmet veriyoruz. Gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında yaptığımız projelerde, en büyük kazancımız anahtarını teslim ettiğimiz müşterilerimizin yüzlerindeki memnuniyet ve tebessümdür.

Asortie müşterilerinin her şeyin en iyisine layık olduğuna gönülden inandık. Daha mükemmel hizmetler sunabilmek ve içinde yaşadığımız toplumla birlikte büyüyebilmek için ortak aklımızı çalıştırdık ve Asortie Müşteri Memnuniyeti Anayasası’nı oluşturduk. Bu anayasa bizim hizmet anlayışımızın özünü oluşturuyor. Bizler özümüzden ve size verdiğimiz sözümüzden asla dönmeyeceğiz.
 

 • Madde 1: Müşteri, bizim en önemli varlık sebebimizdir.
 • Madde 2: Müşteri, bize yeni müşteriler kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir.
 • Madde 3: Müşteri, ihtiyaçları tespit edilerek kendisine her zaman özen gösterilmesi gereken kişidir.
 • Madde 4: Müşteri, ürün veya hizmet sattıktan sonra da sürekli memnun edilmesi gereken kişidir.
 • Madde 5: Müşteri memnuniyeti, fark yaratmak, rakiplerin önünde yer almak, büyümek ve kar etmek için şarttır.
 • Madde 6: Tüm müşteriler, kaliteli, sorunsuz ve güleryüzlü hizmet alma hakkına sahiptir.
 • Madde 7: Müşterilerin ürünlerinde çıkabilecek sorunlarda, müşteri gibi düşünülecek ve kalıcı bir çözüm bulunacaktır.
 • Madde 8: Müşteriler satın aldıkları ürünler hakkında tam olarak bilgilendirileceklerdir.
 • Madde 9: Bizimle e-mail, iletşim formu, telefon veya mesaj yolu ile irtibata geçmek isteyen tüm müşterilerimize en uygun ve hızlı şekilde geri bildirim yapılacaktır.
 • Madde 10: Müşterilerimizle empati kurmak önemli bir sorumluluğumuzdur.
 • Madde 11: Tüm Asortie ekibi, müşteri memnuniyetini oluşturmak ve müşterilerin “Asortie benim için en iyisini düşünür ve yapar. Kendimi Asortie'de güvende hissederim” demesini sağlamakla yükümlüdür.
 • Madde 12: Müşteriyi zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye veya doğru kanala hızla yönlendirmek, sorunlarına en hızlı ve kalıcı çözümler üretmek müşteri memnuniyetinin birinci koşuludur.
 • Madde 13: Tüm müşteriler, kullandığı ürün ve hizmetle ilgili şikayet ve öneri bildirme hakkına sahiptir.
en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
klasik mutfak dekorasyonu
Roman Klasik Mutfak
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
asortie
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2023 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.