Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Belinda Cam Masa Yemek Odası

Belinda cam masa yemek odası takımı tasarımı ile tüm görenlerin beğenisini kazanıyor. Lük yemek odası takımı eşsiz yaşam alanları oluşturmak için tasarlandı. Belinda cam masalı klasik yemek odası takımı, Asortie'nin daha önce tasarladığı Belinda klasik yemek odası takımına getirdiği yeni bir yaklaşım.

Daha küçük salonlar düşünülerek tasarlanan yemek odası modeli, farklı cila rengi ve oyma motifleri ile dikkat çekiyor. Yuvarlak masa tercih edecek kullanıcıların ilk tercihlerinden olan, cam masadan oluşan yemek odası takımı, mekanlara ferahlık katıyor. Cam masa, ferah bir tasarım ortaya koymasının yanında şık tasarımıyla da gözleri üzerine çekmeye yetiyor. 

Evlerinde cam masa istemeyen kullanıcılar için cam yerine ahşap da kullanılabilen masanın ayağındaki desenler modele zengin bir hava kazandırıyor. Bir adet masa ve dört adet sandalyeden oluşan modeli istediğiniz ölçüde yapabildiğimizden dolayı sandalye sayısı artırılabilir. Ayrıca konsol ve ayna ölçüsü de yaşam mekânınıza uygun şekilde size özel olarak dizayn edilebilir. 

Modele isteğe göre gümüşlük de ilave edilebilir. Belinda yuvarlak cam masalı yemek odası takımı genellikle kendi takımı olan Belinda klasik koltuk takımı ve Belinda yatak odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Yemek odası modelinde konsol kullanmak istemeyen kullanıcılar genellikle modeli Belinda Şömine ile kombin ediyor.

en güzel klasik yemek odası
Belinda Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası, fikirleri
Belinda Klasik Yatak Odası Takımı
sade klasik koltuk
Belinda Klasik Koltuk Takımı
Klasik tv ünitesi modeli
Belinda Klasik Duvar Ünitesi
sarmalı mumlu klasik avizeler
Sarmalı Mumlu Klasik Avize
klasik mutfak dekorasyonu
Roman Klasik Mutfak
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp