Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Barcelona Klasik Yemek Odası Takımı

Yeni sezon modelleri arasından sıyrılan ve görenlerin ilgi odağı olan klasik yemek odası, Asortie mobilya koleksiyonları arasında en dikkat çeken mobilya modelleri arasında yerini alıyor. Barcelona yemek odası takımı, masa, konsol, vitrin ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. El oyma motifleri ve tasarımı ile daha sade yaşam alanları oluştururken, şıklıktan ödün vermek istemeyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 

Oldukça gösterişli ve ergonomik olan sandalye modellerinden iki tanesi kollu, diğer altı tanesi ise kolsuz olarak tasarlandı. İki farklı sandalye tasarımı ile kullanıcıya alternatif modeller sunulabiliyor. Barcelona yemek odasının en avantajlı yanı ise kullanıcının istediği şekilde salonun konumuna göre özel ölçü olarak üretilebilmesidir.

El işçiliği ile hazırlanan yemek odası modeli şık olduğu kadar kullanışlı tasarımı ile de ilgi görüyor. Beyaz antik lake üzerine altın varaklar ile renklendirilen yemek odası modelleri istediğiniz renkte tasarlanarak üretilebiliyor. İsteğe göre konsol yanlarına dekoratif olarak iki adet yüksek sehpa ilave edilebiliyor. Barcelona yemek odası takımı genellikle kendi grubundan olan Barcelona yatak odası takımı ve Barcelona koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası takımı
Barcelona Kral Yatak Odası Takımı
oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
kullanışlı klasik koltuk modeli
Barcelona Klasik Koltuk Takımı
klasik kollu avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 03
jozefin tasarımları
Ada Klasik Jozefin
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp