Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Kral Klasik Yemek Odası Takımı

Kralların yaşadığı saraylara layık lüks yemek odası takımı şık tasarımı ile lüks yaşam alanları için tasarlandı. Lüks ve görkemli tasarımı, eşsiz oyma motifleri ve görkemli karakteri ile kullanıldığı alanda tüm gözleri üzerine çeken yemek odası takımı tamamen gerçek altın varak ile bezendi.

Lüks ve ihtişamın ince el işçiliği ile uyum içinde birleştiği yepyeni bir model olan Kral lüks yemek odası takımı masa, vitrin, konsol, ayna ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Görkemli tasarımı ve ergonomik yapısı ile ön plana çıkan sandalyelerin iki adeti kollu, altı adeti ise kolsuz olarak üretiliyor. Tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile hazırlanan Kral yemek odası takımı genellikle kendi takımı olan Kral klasik koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor. Kullanıcının isteğine göre konsol yanlarına yine aynı formlara sahip yüksek fiskos sehpa da ilave edilebiliyor. Kral yemek odası modeli istediğiniz ölçü ve renk seçenekleri ile sadece size özel olarak da üretilebiliyor.

Lüks yemek odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza yazılı olarak iletebilirsiniz. 

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası takımı
Barcelona Kral Yatak Odası Takımı
antik şapkalı avize
Antik Abajur Şapkalı Avize
Volga Klasik Yemek Odası Takımı
Begonya Klasik Yemek Odası Takımı
jozefin tasarımları
Ada Klasik Jozefin
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2019 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp