Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bianca Klasik Yemek Odası Takımı

Bianca klasik yemek odası takımı ihtişamı ve zarif oyma motifleri ile salonlarınıza düşlediğiniz saray havasını kazandıracak. El işçiliği ile üretilen yemek odası modeli, masa, vitrin, konsol, ayna ve sekiz adet sandalyeden oluşuyor. Konforlu bir kullanıma sahip olan sandalyelerin iki tanesi kollu, altı tanesi ise kolsuz olarak tasarlandı. Lüks yemek odası modeli aynı zamanda kendi grubundan olan Bianca tv ünitesi ile de kombin edilebiliyor. Antik krem zemin zerine altın varak işlemler ile renklendirilen yemek odası modeli, kullanıcının istediği farklı renklerde üretilebiliyor.

Yemek odası takımı, kaplamaları, işçiliği, altın varak uygulamaları, ergonomik formlara uyum sağlaması adına tercih edilen sandalye süngerleri, ile mükemmel mobilya deneyimini sizlere sunuyor.

Bianca yemek odası takımı kendi grubundan olan Bianca yatak odası takımı ile birlikte tercih ediliyor. Yeni sezon yemek odası koleksiyonu için tasarlanan Bianca, bu yılınen fazla tercih edilen modellerinden biri olarak ön plana çıkıyor.   Yemek odası takımı içerisindeki tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, özel frenli sürgüler ve menteşler kullanıldı.

Gözlerinizi alamayacağınız, yemek odası takımını salonlarınızda tercih ederek, mükemmel dekorasyona sahip olabilirsiniz.Lüks yemek odası takımı ile şık yaşam alanları oluşturmak ve mobilyalar hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz. 

klasik yemek odası modeli
Artemis Vitray Masalı Yemek Odası
klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
masko klasik tv ünitesi
Bianca Klasik TV Ünitesi
taçlı klasik avize modeli
Kral Taçlı Klasik Avize
country kitchen model
Yıldız Country Mutfak
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp