Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yasemin Klasik Yemek Odası Takımı

Yeni sezon klasik yemek odası koleksiyonunun en fazla ilgi gören modellerinden olan Yasemin lüks yemek odası takımı ihtişamlı ve zarf tasarımı ile göz kamaştırıyor. Döşemeleri, ince işçiliği, konforlu oturumu ile mükemmel bir deneyim sunuyor. Yemek odası takımında masa, konsol, ayna, vitrin ve sekiz adet klasik sandalye bulunuyor. Ergonomik yapıları ile kullanıcıya konforlu bir oturum sağlayan sandalyelerin iki tanesi kollu, altı tanesi ise kolsuz olarak tasarlandı. Patine edilmiş antik krem lake üzerine altın varak işlemleri ile renklendirilen yemek odası takımındaki el işçiliği pentür çizimleri dikkat çekiyor. Konsolun ön kısmındaki ahşap oyma motifleri takıma farklı bir zenginlik kazandırdı. Vitrin tacı ve aynanın uyumu modeli bir adım daha öne çıkarıyor. Lüks yaşam alanlarınıza dahil edeceğiniz Yasemin klasik yemek odası takımı, eşsiz bir dekorasyonu oluşturmanızın temellerini atmanızı sağlayacak. 

Klasik yemek odası takımlarında görmeye pek alışık olmadığımız, vitrin içindeki kapitone işçiliği ise Yasemin yemek odası takımına sıcak bir hava kazandırmış. Yeni sezon için antik orman yeşili üzerine eskitme altın varak işlemeler ile renklendirilen yemek odası takımı yeni sezonun en fazla dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. Genellikle kendi grubundan olan Yasemin koltuk takımı ile kombin edilen yemek odası modelleri kullanıcının istediği renk ve ölçülerde kişiye özel olarak da üretilebilir.

Şimdi ürün bilgi formunu doldurarak, bize iletişim talebinizi iletebilir veya whatsapp iletişim hattımız üzerinden bize yazabilirsiniz. En kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek, tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnun olacağız. 

Ürün Adı Genişlik Yükseklik Derinlik Detay
Masa 220 cm 81 cm 115 cm
Konsol 240 cm 105 cm 65 cm
Ayna 197 cm 117 cm 6 cm
Vitrin 145 cm 214 cm 55 cm
Sandalye 58 cm 118 cm 60 cm
Bu ölçüler standart ürün ölçüleridir. Bazı ölçülerde değişiklik yapılabilir.
asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik oturma  grubu
Kral Klasik Koltuk Takımı
Klasik oturma grubu
Yasemin Klasik Koltuk Takımı
klasik ofis mobilyası
President Klasik Çalışma Masası
klasik berjer modelleri
Yasemin Klasik Berjer Set
Latte Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp