Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elita Klasik Yatak Odası Takımı

Lüks yatak odası takımı, siyah renginin asaletini, yaşam alanınıza getiriyor. Elita klasik yatak odası takımı, şık ve dikkat çekici tasarımıyla tüm görenlerin ilgisini üzerine çekiyor. Üstelik konforlu yapısı ve ergonomik ölçü formlarıyla kullanıcısını da memnun eden yatak odası takımı,  sert karakteriyle ağır ve sert bir mizaca sahip.

Klasik yatak odası takımı başlıklı ahşap karyola, makyaj aynası, klasik gardırop ve iki komodinden oluşuyor. Lüks yaşam alanlarında dikkatleri üzerine çeken, yatak odası takımı, kullanıcıların yaşam alanlarına ve zevklerine özel olarak, farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebiliyor. 

Elita klasik yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar, yaşam alanlarındaki mükemmel dekorasyonu oluşturmak adına, Elita klasik koltuk takımı ve Elita klasik yemek odası takımını da satın almayı ihmal etmiyor. Böylece mükemmel dekorasyonu inşa etmek adına, yaşam alanlarınızın tüm köşelerinde aynı şıklığı oluşturabiliyorsunuz. 

Ahşap yatak odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için, ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattımız üzerinden tüm taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Bu doğrultuda sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak adına en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Elita Klasik Yemek Odası Takımı
Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası takımı
Barcelona Kral Yatak Odası Takımı
Elita Klasik Koltuk Takımı
Elita Sedef Koltuk Takımı
Elita Sedef Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp