Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Sultani Klasik Yatak Odası Takımı

Sultani klasik yatak odası takımı, göz alıcı tasarımı ve yoğun oyma motifleriyle, yaşam alanlarınıza saray esintisi getirecek. Tüm gözleri üzerine çekecek şık tasarıma sahip yatak odası takımı, cibinlikli karyola, makyaj aynası, komodin ve gardıroptan oluşuyor. Takımın genelinde hakim olan, yoğun oyma motifler, gerçek altın varaklar ile cilalandı. İki farklı renk seçeneği ile lansmana çıkan, Sultani klasik yatak odası takımı, sedef ve beyaz renkli seçenekleri ile kullanıcısına farklı konseptler sunuyor. Ancak istenilirse, yaşam alanlarınza özel olarak farklı renk seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Yatak odası takımı içerisindeki tüm parçalar, frenli menteşe ve özel ray sistemleri ile donatıldı. Böylece olası kazalar ve çarpmaların önüne geçmesi planlandı. Dayanıklı ve kaliteli, doğal ahşaptan tamamen el işçiliği ile imal edilen, klasik yatak odası takımı, yaşam alanlarınızda uzun yıllar boyunca kullanım vaadi sunuyor. 

Klasik yatak odası takımının aynı zamanda, klasik koltuk takımı ve klasik yemek odası takımı da bulunuyor. Kullanıcılar mükemmel dekorasyonu oluşturmak adına, takımın tüm parçalarını satın alarak dekorasyonlarını inşa ediyor. Klasik yatak odası takımını şimdi yaşam alanlarınıza dahil etmek istiyorsanız, ürün bilgi formunu doldurabilir, yada Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Neva Country Yatak Odası
Retro Country Yatak Odası
Kapaletti Klasik Yatak Odası
Pırıltı Klasik Koltuk Takımı
Sultani Klasik Koltuk Takımı
Sultani Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Online Payment Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp