Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Jadore Artdeco Yatak Odası 

Artdeco sanat akımı ile tasarlanan Jadore Artdeco yatak odası takımının temel konseptini aynalar oluşturuyor. Mobilyanın sanata dönüşmüş halini en iyi temsil eden tasarımlardan birisi olan yatak odası takımına şimdi daha yakından bakın. Gardırobun genelini kaplayan aynalar artdeco akımının en önemli özellikleri başında geliyor. Akımın diğer temelini oluşturan geometrik formları takımın genel tasarımında görebilirsiniz. Özellikle tuvalet aynasının tasarımında daha da kendisini belli eden geometrik formlar takımın şıklığını da arttırıyor. Zarif ve sade ahşap oyma motifler ile de süslenen yatak odası takımı eşsiz tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Artdeco yatak odası grubu şık olduğu kadar konforlu kullanımıyla da kullanıcısını mutlu ediyor. Ergonomik formlar dikkate alınarak üretilen mobilyalar ufak kazaları ve hızlı kapanmaları da önlemek amacıyla frenli menteşe sistemi ile güçlendiriliyor.

Lüks artdeco yatak odası takımı ahşap gardırop, lüks başlıklı karyola, ikili komodin ve tuvalet aynasından oluşuyor. Takıma abajur, yatak odası avize modelleri ve aksesuar çeşitleri de eklenebiliyor. Artdeco yatak odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından talepleriniz iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Romina Klasik Yatak Odası Takımı
Gala Klasik Yatak Odası Takımı
Gloria Klasik Yatak Odası Takımı
Antik Klasik Yatak Odası Takımı
Nora Klasik Yatak Odası Takımı
Petra Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp