Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Antik Klasik Yatak Odası Takımı

Zengin oyma motfileri ile yeni sezonun en göz kamaştıran yatak odası tasarımları arasında yer alan Antik klasik yatak odası takımı, doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yatak odası takımında karyola, iki adet komodin, makyaj masası, ayna ve dolap bulunuyor. İsteğe göre lüks yatak odası modeli için karyola ayak ucuna veya odanın farklı bir köşesine konulabilecek bir klasik benç yapılabiliyor. Farklı renk uygulamaları olan yatak odası modeli oyma motiflerinin şıklığı ile dikkat çekiyor.

Sıradışı komodin ve şifonyer tasarımı ile de kendini Asortie Mobilya'nın yatak odası koleksiyonu içinde farklı bir yere konumlandıran Antik, gelecek nesillere bırakabileceğiniz bir nadide eser niteliğinde. Aynalı komodinleri ile alışılmışın dışında bir tasarım ile gelen yatak odası takımı, kullanıcısına ilkleri yaşatacak.  Antik yatak odası tasarımı çarpmalara karşı özel frenli menteşeler ile daha da dayanıklı hale getirildi. Genellikle krem veya beyaz lake üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen yatak odası takımı kullanıcının istediği farklı renklerde de üretilebiliyor. Yatak odalarında Antik modelini tercih edenler, salonlarında ise Antik yemek odası takımı ve Antik klasik koltuk takımı modellerini tercih ediyorlar.

Antik Klasik Yemek Odası Takımı
orta sehpalı klasik koltuk
Antik Klasik Koltuk Takımı
asortie klasik benç
Aden Klasik Benç
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bosfor Klasik Yatak Odası Takımı
Algedra Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp