Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Romina Klasik Yatak Odası Takımı

İhtişamlı tasarımı ve göz alıcı zarafeti ile yatak odalarına saray havası kazandıran, yeni sezonun en fazla dikkat toplayan modeli Romina klasik yatak odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Uzun yıllar kullanılabilecek ve gelecek nesilleri antika değeri ile bırakabileceğiniz dayanıklı ağaçlardan üretilen Romina lüks yatak odası, karyola, kıyafet dolabı, iki adet komodin, tuvalet masası, puf ve aynadan oluşuyor. Romina modelinin tüm çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı uzun süreli kullanımlara uygun frenli ray ve menteşeler kullanıldı. Radikal ve göz alıcı canlı renklerle kombin edilen Romina modelindeki komodin ve dolap kapaklarında kullanılan oyma motifleri yatak odası tasarımına zengin bir stil kazandırdı. Takımın genel tasarımında büyük rol oynayan aynalar, komodinlerde de tercih edilmiş. Aynalı komodin modeli, alışılmışın dışında bir tasarım ile geliyor. 

Genellikle krem zemin üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen lüks yatak odası modeli, kullanıcının isteğine göre farklı renk seçenekleri ile de üretilebilmektedir. Karyolanın başucu ile ayakucundaki zengin oyma motifleri ve komodinler üzerindeki sıradışı ayna tasarımı ile gözalıcı bir zerafet kazandırmaktadır. Özellikle yatak başlığı oyma ve döşeme stili konusunda müşteriye birçok farklı alternatif sunulabilirken başlıkta kapitone döşeme stili yanında desenli kumaşlar da kullanılabilmektedir.

Asortie yatak odası koleksiyonu içinden kendisi için Romina yatak odası modelini alan müşterilerimiz genellikle salon dekorasyonları için de Romina klasik koltuk takımı ve Romina klasik yemek odası takımı da tercih etmektedir. Bu sayede ev dekorasyonu içerisinde belli bir ahenk yaratılarak, uyum içerisinde kusursuz bir ev algısı ortaya konmaktadır. Lüksün klasik dizayn ile harmanladığı mobilyalar Asortie içerisinde kendine yer buluyor.

Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Olimpos Klasik Yatak Odası Takımı
Karizma Klasik Yatak Odası Takımı
Paris Klasik Yatak Odası Takımı
Romina Klasik Koltuk Takımı
Romina Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp