Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Paris Klasik Yatak Odası Takımı

Asaletiyle tüm görenlerin ilgisini çekecek olan lüks yatak odası takımına şimdi daha yakından bakın. Mobilya alırken lüks, ihtişam, konfor ve sağlamlık isteyenlerin tercih ettiği Paris klasik yatak odası takımı doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Farklı bir tasarıma sahip olan lüks yatak odası takımı, karyola, iki adet komodin, makyaj masası, puf ve kıyafet dolabından oluşuyor. Yatak odasını baştan sona sil baştan dizayn ederek klasik ruha kavuşturmak isteyenler için ideal olan Paris klasik yatak odası takımı ince işçiliğe sahip detaylara sahiptir.

Her bir detayında ayrı bir işçilik eseri saklı olan lüks yatak odası takımında, işlemeli tasarımlar kendine fazlasıyla yer buluyor. Klasik yatak odası takımının koyu renginin üzerine işlenmiş altın varaklar, yatak odası takımı üzerinde şık detaylar oluşturuyor. Karyoladaki yatak başlığı ve ayak ucundaki oymalar yatak odası tasarımını ön plana çıkarıyor.

Gardırop kapaklarındaki oyma motif ve altın varaklı işlemeler ise yatak odası modelini daha ihtişamlı hale getirirken, otantik modellerden hoşlanan kişilerin tercihlerini şekillendiriyor. Karyola başlığında kullanıcının isteğine göre farklı kapitone modelleri işçilik uygulanabildiği gibi, alacak kişinin hayallerindeki yatak odası takımı da ortaya konmuş oluyor. Hayallerindeki Paris klasik yatak odası modellerine istedikleri farklı renk ve ölçü seçenekleriyle, diledikleri mekana uygun olarak kavuşan kişiler arasında genellikle Paris Yemek Odası Takımı ve Paris Klasik Koltuk Takımı da tercih edilmektedir.

klasik prenses benç
Prenses Benç
Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Olimpos Klasik Yatak Odası Takımı
Karizma Klasik Yatak Odası Takımı
Paris Klasik Koltuk Takımı
Paris Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp