Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Karizma Klasik Yatak Odası Takımı

Karizma yatak odası takımı ihtişamlı tasarımı ve el işçiliği olan oyma motifleri ile odanıza saray havası kazandıracak. Şık ve görkemli yatak başlığı ile öne çıkan ahşap yatak odası takımı, karyola, iki adet komodin, makyaj masası ve kıyafet dolabından oluşuyor. Bu klasik yatak odası takımını ön plana çıkaran bir diğer ana etken ise dolap kapaklarındaki şiirsel oyma motifleri ve oyma motifleri içine yerleştirilmiş ayna detayı. İnce işçilik gerektiren bu oyma motifler, eski bir sanat akımını günümüze getiriyormuşcasına yatak odalarına değer kazandırıyor.

Dolap ve karyola altlarındaki altın varak oymalar ise yatak odası modeline zenginlik kazandıran bir diğer detayı oluşturuyor. Detaylarının ötesinde dolap ve karyolanın barok tasarımı, klasik ve lüks severlerin beğenilerine uygun olarak dizayn edilmiş. Komodin ve makyaj masasındaki alışılmışın dışındaki tasarım hem şık hem de kullanışlı bir dizayna sahip. Karizma yatak odası takımı antik krem lake rengi üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilerek, geçmişin izlerini bugüne taşıyor. 

Yatak başlığında ise göz alıcı ve kullanışlı bir dokuma kumaş tercih edildi. Sizin dilediğinize göre farklı renk seçenekleriyle de üretilebilen Karizma klasik yatak odası takımı, yatak odalarını lüks yatak odası modeli ile dekore edenleri fazlasıyla memnun ediyor. Karizma yatak odası grubunu tercih edenler tarafından salonlarında da genellikle karizma yemek odası takımı ve karizma klasik koltuk takımı tercih ediyorlar.

altı şapkalı avize
6 Şapkalı Abajur Avize
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Olimpos Klasik Yatak Odası Takımı
Karizma Klasik Koltuk Takımı
Karizma Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp