Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Olimpos Klasik Yatak Odası Takımı

Lüks yatak odası takımının genel tasarımını modele ihtişam kazandıran eşsiz ahşap oyma motifler oluşturuyor. Bu el oyması ahşap motifler gerçek altın varak cila ile daha da ön plana çıkıyor. Yaşam alanlarında görkemli bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcıları mutlu edecek ahşap yatak odası takımı görkemli tasarımı ile tüm görenleri büyülüyor.

İhtişamlı karakteri, yaşam alanlarına zarafet getirirken, ergonomik ölçüleri ile konforlu bir kullanım imkânı sunan yatak odası takımı, bu konforu ve ihtişamı yaşam alanlarında tecrübe edenleri mutlu ediyor. Lüks yatak odası takımı, ahşap karyola, klasik gardrop, tuvalet aynası ve iki adet komidinden oluşuyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma klasik avize ve aksesuar modelleri de dahil ediliyor. Olimpos klasik yatak odası takımı kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretilirken, takıma ekstra şifonyer ve puf da dahil edilebiliyor.

Ahşap oyma motifli yatak odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bize taleplerinizi iletebilirsiniz. İlgili ve tecrübeli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınızla iletişime geçerek, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır.

Lion Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Okyanus Klasik Yatak Odası Takımı
Harmes Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp