Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Harmes Klasik Yatak Odası Takımı

Oval hatları ve göz alıcı tasarımsal yapısıyla kullanıcıların beğenisine sunulan Harmes klasik yatak odası takımı şık motifleri, gerçek altın varaklı cilası ve heybetli duruşuyla en beğenilen yatak odası modelleri arasında yerini alıyor. Tamamen el işçiliği ile imal edilen klasik yatak odası takımı ergonomik ölçüler dikkate alınarak tasarlandı. Böylece şık ve göz alıcı yapısıyla kullanıcıları kendisine çeken yatak odası takımı konforuyla da yüzleri güldürüyor.

Rahat bir yatak odası takımı arayanlar için tasarlanan takımın menteşelerinde tamamen frenli sistem kullanıldı. Böylece olası çarpma ve hızlı kapanma gibi ufak kazaların önüne geçilmesi amaçlandı. Klasik yatak odası takımı iki komodin, klasik karyolası, ahşap gardırobu ve lüks tuvalet aynasından oluşuyor. Takımın ihtişamını arttırmak amacıyla kullanıcıların isteklerine bağlı olarak, puf, klasik aksesuarlar ve klasik avize modelleri de tavsiye edilebiliyor. Kullanıcılar yaşam alanlarındaki uyumu ve buna bağlı olarak ihtişamı da arttırmak amacıyla takımın kendi grubundan olan Harmes klasik koltuk takımı ve Harmes klasik yemek odası takımını da satın alıyor.

Konforlu yatak odası takımının fiyatını ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapp iletişim hattından bize yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz. Talebinizin farkına varan deneyimli müşteri danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek taleplerinizi yanıtlayacaklardır.

Klasik yatak odası takımı
Saruhan Klasik Yatak Odası Takımı
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yatak Odası Takımı
Okyanus Klasik Yatak Odası Takımı
Harmes Klasik Koltuk Takımı
Harmes Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp