Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Okyanus Klasik Yatak Odası Modeli

Lüks yaşam alanlarına ihtişam katacak olan klasik yatak odası takımına yakından bakın. Okyanus klasik yatak odası takımı ihtişamlı tasarımı ve göz alıcı zarafeti ile yatak odalarına saray havası kazandıran, yeni sezonun en fazla dikkat toplayan modelleri arasında yer alıyor. Gelecek nesillere bırakabileceğiniz bir antika olabilecek sağlamlığa sahip olan klasik yatak odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Okyanus gösterişli yatak odası modeli, karyola, gardrop, iki adet komodin, tuvalet masası, makyaj taburesi ve aynadan oluşuyor. Okyanus modelinin tüm çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı frenli ray ve menteşeler kullanıldı. Radikal ve göz alıcı canlı renklerle kombin edilen Okyanus modelindeki komodin ve dolap kapaklarında kullanılan oyma motifleri yatak odası tasarımına zengin bir stil kazandırdı.

Genellikle antik krem lake zemin üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen modelin farklı renkleri de yapılıyor. Okyanus yatak odası takımı, kullanıcının belirlediği renk ve ölçülerde kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Yine kullanıcının isteğine göre karyolanın ayak ucuna özel benç veya jozefin yapılabiliyor. Özellikle yatak başlığı döşeme stili konusunda müşteriye birçok farklı alternatif sunulabiliyor. Okyanus yatak odası takımı alan müşterilerimiz genellikle salonları için de Okyanus klasik koltuk takımı ve Okyanus klasik yemek odası takımı da tercih ediyorlar.

klasik yatak odası dekoru
Palermo Klasik Yatak Odası Takımı
altın varak renkl klasik koltuk
Artemis Klasik Koltuk Takımı
klasik jozefin siteler
Camenta Jozephine
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
Okyanus Klasik Koltuk Takımı
Okyanus Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp