Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Hisar Klasik Yatak Odası Takımı

Geniş yaşam alanlarında, gösterişli bir konsept oluşturmak isteyen kullanıcıların tercihleri arasında yer alan, Hisar klasik yatak odası takımına şimdi yakından bakın. Yaşam alanlarında konforu tecrübe etmek isterken lüks ve ihtişamı da elde etmek isteyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Hisar klasik yatak odası takımı müşterilerden tam not aldı. İhtişamlı bir tasarıma sahip olan Hisar lüks yatak odası takımı yatak odalarınıza saray havası kazandırıyor.

Ahşap yatak odası takımı, klasik ahşap gardırop, lüks karyola ve başlığı, tuvalet aynası ve iki adet komodini ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kullanıcıların isteği üzerine takıma puf ve klasik aksesuar çeşitleri dahil edilebiliyor. Tamamen kullanıcıların odalarına uygun ölçü ve istenilen renk seçeneğine göre imal edilen yatak odası takımı kullanıldığı alanla özdeşleşmesi amaçlanıyor. Kullanıcıların yaşam alanlarındaki ihtişamı arttırmak, mobilyalar arasındaki uyumu sağlamak ve klasik bir konsept oluşturmak için alanında uzman iç mimarlarımız tamamen ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır.

Hisar klasik yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle evlerinde uyumu sağlamak ve konsept bütünlüğünü bozmamak adına takımın kendi grubundan olan Hisar klasik koltuk takımı ve Hisar klasik yemek odası takımını’da satın alıyor.

Lüks yemek odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntlı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden hızlı bir şekilde bize ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi dinleyecek ve sizlere yardımcı olacak alanında uzman ve güler yüzlü satış danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir

Hisar Klasik Koltuk Takımı
Hisar Sedef Klasik Koltuk Takımı
Hisar Klasik Yemek Odası Takımı
Hisar Sedef Yatak Odası Takımı
Okyanus Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp