Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Saruhan Klasik Yatak Odası Takımı

İlk bakışta saray odası çağrışımı yapan Saruhan klasik yatak odası doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Lüks yatak odası takımı cibinlik ayrıntısı, ahşap oyma motifleri ve gerçek altın varaklı cilasıyla eşsiz bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yatak odalarında lüks ve ihtişama yer vermek isteyenler için tasarlanan Saruhan klasik yatak odası takımı ahşap oyma motifleri ile takıma imzasını atıyor. Karyolada cibinlik tercih etmek isteyenlerin beğenisini kazanacak klasik yatak odası takımı konforu ve kullanışlı yapısıyla da dikkatleri çekiyor. Lüks yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olacak lüks yatak odası takımı konforlu kullanımıyla gönlünüzü kazanacak. 

Gardırop, komodin ve tuvalet aynası gibi çekmece ve kapaklara sahip olan parçalarda tamamen frenli menteşe sistemi kullanılarak olası çarpma ve kazaların önüne geçilmesi amaçlandı. Lüks yatak odası takımının işlemeleri tamamen el işçiliği ile icra edilmiş olup gerçek altın varaklı cila ile parlatılmıştır. Konfordan ödün vermeyenleri tatmin edecek yatak odası takımı ergonomik ölçü ve formları göz önünde bulunarak üretildi.

Klasik yatak odası takımı klasik karyola, ahşap gardırop, iki komodin ve tuvalet aynasından oluşuyor. Kullanıcıların isteklerine bağlı olarak takıma lüks aksesuar ve avize modelleri dahil edilebilmektedir. Kullanıcıların beğendiği mobilyaları yaşam alanlarına adapte edebilmek ve yalnıza onlara özel bir kullanım sunabilmek adına klasik yatak odası takımı, özel ölçü ve renk seçenekleri ile üretiliyor.

Ahşap yatak odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak isteyen kullanıcılar, ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp hattımız üzerinden bize yazabilir. Deneyimli satış temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirerek tüm sorularınızı büyük bir samimiyetle yanıtlayacaktır.

Defne Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası benç
Miami Golden Yatak Odası Takımı
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
Nakkaş Klasik Yatak Odası Takımı
En çok tercih edilen klasik yatak odası
Kapaletti Sedef Yatak Odası Takımı
Yeni Artemis Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp