Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

ALGEDRA KLASİK YATAK ODASI MODELİ

Algedra klasik yatak odası takımı, yatak odası koleksiyonunun en fazla ilgi gören lüks yatak odası tasarımları arasında yer alıyor. İhtişam ve zarafeti bir arada barındıran mükemmel yatak odası takımı zengin oyma motifleri ile dikkattleri üzerine topluyor. Renk tonları olarak daha avangard çizgilere sahip olan Algedra yatak odası modeli karyola, iki adet komodin tuvalet masası, makyaj taburesi ve kıyafet dolabından oluşuyor. Her ne kadar avangard yatak odası takımı renklerinde olsa da klasik mobilyanın tüm ihtişamını da taşıyor. Yatak odasına isteğe göre oturma bankı veya dinlenme koltuğu da ilave edilebiliyor.

Yatak odası takımındaki karyola ihtişamı ve zarafeti ile dikkat çekiyor. Yatak başlığındaki desenli kumaş döşeme ve karyola ayakucunda yer alan elyapımı oyma işçiliği, modeli daha şık ve kullanışlı hale getiriyor. Algedra yatak odası takımında birinci sınıf doğal, dinlendirilmiş ahşaplar tercih edildi. Çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı dayanıklı, frenli menteşe ve raylar kullanıldı. Açık krem tona sahip lake ile altın varağın uyumlu ahengi ile renklendirilen klasik yatak odası takımında orta göbeklerde daha koyu bronz tonların hakim olduğu renkler kullanıldı.

Karmen Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası tasarımları
Quantum Klasik Yatak Odası Takımı
oturma odası klasik koltuk
Nora Klasik Koltuk Takımı
klasik benç tasarımları
Afrodit Benç
Köşk Fiskos Takımı
kollu_klasik_avize
Onbeş Kollu Klasik Avize 04
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp