Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bosfor Klasik Yatak Odası Modeli

Bosfor klasik yatak odası takımı, yeni sezonun en fazla ilgi gören lüks yatak odası tasarımları arasında yer alıyor. İhtişam ve zarafeti bir arada barındıran mükemmel yatak odası takımı zengin oyma motifleri ile dikkat çekiyor. Cibinlikli yapısı, heybetli başlıklı karyolası ile lüks mekanlara hitap eden klasik yatak odası takımına daha yakından bakın. Daha avangard çizgilere sahip olan Bosfor yatak odası modeli karyola, iki adet komodin tuvalet masası, makyaj taburesi ve dolaptan oluşuyor. Yatak odasına isteğe göre oturma bankı veya sırtlı benç de ilave edilebiliyor. Yatak odası takımındaki karyola ihtişamı ve zarafeti ile dikkat çekiyor. Yatak başlığındaki kapitone kumaş döşeme ve karyola ayakucunda yer alan kapitone benç, modeli daha kullanışlı hale getiriyor.

Bosfor yatak odası takımında birinci sınıf doğal ahşaplar tercih edildi. Çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı dayanıklı, frenli menteşe ve raylar kullanıldı. Açık krem lake ile altın varağın uyumlu ahengi ile renklendirilen klasik yatak odası takımı, kullanıcının istediği farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

Klasik yatak odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
doğal ahşap klasik yatak odası
Artemis Kapitoneli Yatak Odası
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
avrupadan klasik koltuk tasarımları
Lalezar Klasik Koltuk Takımı
pentürlü klasik mobilya
İhtişam Klasik Koltuk Takımı
altın varaklı klasik sehpa
Roma Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp