Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

BOSFOR KLASİK YATAK ODASI MODELİ

Bosfor klasik yatak odası takımı, yeni sezonun en fazla ilgi gören lüks yatak odası tasarımları arasında yer alıyor. İhtişam ve zarafeti bir arada barındıran mükemmel yatak odası takımı zengin oyma motifleri ile dikkat çekiyor. Daha avangard çizgilere sahip olan Bosfor yatak odası modeli karyola, iki adet komodin tuvalet masası, makyaj taburesi ve dolaptan oluşuyor. Yatak odasına isteğe göre oturma bankı veya sırtlı benç de ilave edilebiliyor. Yatak odası takımındaki karyola ihtişamı ve zarafeti ile dikkat çekiyor. Yatak başlığındaki kapitone kumaş döşeme ve karyola ayakucunda yer alan kapitone benç, modeli daha kullanışlı hale getiriyor.

Bosfor yatak odası takımında birinci sınıf doğal ahşaplar tercih edildi. Çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı dayanıklı, frenli menteşe ve raylar kullanıldı. Açık krem lake ile altın varağın uyumlu ahengi ile renklendirilen klasik yatak odası takımı, kullanıcının istediği farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

Klasik yatak odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

klasik yemek odası tasarımı
Bianca Klasik Yemek Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
deri salon koltuk takımı
Apolyon Deri Koltuk Takımı
klasik koltuk modelleri
Helen Sohbet Takımı
istanbul jozefin
Aşiyan Klasik Jozephine
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp