Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nova Klasik Yatak Odası Modeli

Nova klasik yatak odası modeli, ihtişam ve zarafeti bir arada barındıran mükemmel bir tasarım olarak bu sezonun en fazla tercih edilen yatak odası modelleri arasında yer alıyor. Köşeli tasarımı ile yaşam alanlarınıza kararlı karakteriyle ihtişamını katacak olan yatak odası modelinin özelliklerine yakından bakın.  Zengin oyma motifleri ve görkemli tasarımı ile göz kamaştıran yatak odası takımı, karyola, iki adet komodin tuvalet masası, makyaj taburesi ve dolaptan oluşuyor. Yatak odası takımındaki karyola ihtişamı ve zarafeti ile dikkat çekiyor. Yatak başlığındaki kapitone kumaş döşeme ve karyola ayakucunda yer alan kapitone oturma minderi modeli daha kullanışlı hale getirdi. Komodinler üzerindeki aynalı duvar panoları yatak odası modelini daha görkemli gösteriyor.

Nova yatak odası takımında birinci sınıf doğal ahşaplar tercih edildi. Çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı dayanıklı, frenli menteşe ve raylar kullanıldı. Açık krem lake ile altın varağın uyumlu ahengi ile renklendirilen klasik yatak odası takımı, kullanıcının istediği farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor.

Asalet Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Casandra Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası modelleri
Efsun Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası fiyatları
Efsun Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Rosse Klasik Yatak Odası Takımı
Milano klasik yatak odası
Valery Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp