Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

LALEZAR KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

Mavi renk tonlarıyla altın varağın gözalıcı renginin uyumu Lalezar klasik yatak odası takımında buluştu. Lüks yatak odası takımı devasa başlığıyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Başlık üzerindeki özel dokuma kadife kumaş ve damalı tasarım ayak ucundaki yerleşik puf ile tam bir uyum içerisinde. Alışılmışsın dışında bir tarzı olan model yaşam alanlarında yenilik arayanlar için tasarlandı.

Lüks yatak odası takımı, ahşap karyola, iki komodin, klasik gardırop ve tuvalet aynasından oluşuyor. Takıma ekstra klasik aksesuar modelleri, klasik abajurlar ve dekoratif ürünler dahil edilebiliyor. Kullanıcıların yaşam mekanları ile uyumlu olması sebebiyle özel ölçü ile üretilen yatak odası takımı istenirse farklı renk seçenekleri ile de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Klasik Ahşap yatak odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattımız ile soru ve önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Sistemimize düşen talebiniz doğrultusunda, anında sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak için tecrübeli müşteri danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir.

klasik yatak odası tasarımı
Bianca Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Silvera Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp