Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

SELÇUKLU KLASİK YATAK ODASI MODELİ

Selçuklu klasik yatak odası takımı, hanedanlara yakışır tasarımıyla lüks ve gösterişli yaşam alanlarınız için tasarlandı.İhtişam ve zarafeti bir arada barındıran mükemmel bir tasarım olarak bu sezonun en fazla tercih edilen yatak odası modelleri arasında yer alıyor. Zengin oyma motifleri ve görkemli tasarımı ile göz kamaştıran yatak odası modeli, karyola, iki adet komodin tuvalet masası ve dolaptan oluşuyor.

Yatak odası takımındaki karyola ihtişamı ve zarafeti ile dikkat çekiyor. Komodinler üzerindeki duvar panoları hem modeli daha görkemli gösteriyor hem de aplik takılarak gece lambaları için harika bir zemin oluyor. Selçuklu yatak odası takımında birinci sınıf natürel ahşaplar tercih edildi. Çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı dayanıklı, frenli menteşe ve raylar kullanıldı. Gerçek gümüş varak işlemelerin kullanıldığı yatak odası takımı, kullanıcının istediği farklı renk seçenekleri ile de üretilebiliyor. Selçuklu lüks yatak odası takımı genelde kendi grubundan olan Selçuklu klasik yemek odası takımı ve salonlara şıklık kazandıran Selçuklu klasik koltuk takımı ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks tasarımı ile mükemmel yaşam alanları oluşturmanızı sağlayak olan yatak odası takımının fiyatı ve özellikleri hakkında ayrıntlı bilgi almak için ürün bilgi formu alabilir yada Whatsapp iletişim hattı üzerinden talepleriniz iletebilirsiniz. Deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafaınıza dönüş gerçekleştirerek sorularnızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır. 

klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
avangard koltuk takımı modeli
Almira Avangard Koltuk Takımı
vitrinli tv ünitesi
Kapaletti Klasik Duvar Ünitesi
Selçuklu Klasik Koltuk Takımı
Selçuklu Klasik Yemek Odası Takımı
Selçuklu Klasik Duvar Ünitesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp