Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

MAJÖR KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

Etkileyici ahşap motifleri ve görkemli oyma işçiliği ile yaşam alanlarınıza ihtişam kazandıracak Majör klasik yatak odası takımı klasik tarz ev dekorasyonunuzun en gözde mobilyası olacak. Ahşap oyma motifleri üzerindeki gerçek altın varak işlemler yatak odası modelini ön plana çıkarıyor.

Evinizin en gözde mobilyalarından olacak lüks yatak odası takımı, klasik karyola, komodin ve tuvalet aynasından oluşuyor. Kullanıcıların istekleri üzerine takıma, klasik berjer, abajur ve avize modelleri dahil edilebiliyor.

Lüks yatak odası takımı görkemli tasarımının yanında rahat ve ergonomik bir kullanım tecrübesi de sunuyor. Kullanımı ile mutlu edecek konfor ve ergonomik formlara sahip yatak odası takımı özel ölçü ve renk seçenekleri ile yalnızca kullanıcılara özel olarak imal ediliyor. Yatak odası takımını uzun yıllar kullanabilmeniz için birinci sınıf ağaçlar kullanıldı. Ayrıca çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı frenli ray ve menteşeler tercih edildi.

Ahşap yatak odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından bize taleplerinizi iletebilirsiniz. Deneyimli ve güleryüzlü satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınızla iletişime geçerek, sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Ayrıca yatak odası modellerini almadan önce iç mimarlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Altın rengi klasik yemek odası
Kral Klasik Yemek Odası Takımı
altın varaklı benç
Prenses Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik oturma odası
Kapaletti Klasik Koltuk Takımı
Köşk Fiskos Takımı
Majör Klasik Koltuk Takımı
Majör Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp