Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

HEYBELİ KLASİK YATAK ODASI TAKIMI

Yaşam mekânınızın en gözde mobilya takımı olmaya aday olan Heybeli klasik yatak odası takımı gösterişli işçiliği, ahşap oyma motifleri, narin çizimleri ve gerçek altın varak cilası ile eşsiz bir tasarım sunuyor. Ahşap oyma işçiliği sevenleri ve değerini bilenlere özel olarak icra edilen lüks yatak odası takımı tüm parçaları ile tam bir uyum içerisinde tasarlandı.

Lüks yatak odası takımı konforlu bir kullanım sağlamak adına tamamen frenli kapaklar ve ergonomik formlar dikkate alınarak üretildi. Şıklığı ile kullanıcılarını memnun eden yatak odası takımı rahat kullanımı ve konforuyla da tam puan alıyor.

Klasik yatak odası takımı iki komodin, lüks karyola ve başlığı, tuvalet aynası ve klasik gardıroptan oluşuyor. Bu takıma ilave olarak klasik abajur, avize ve aksesuar modelleri de dahil edilebiliyor. Ayrıca kullanıcıların yatak odalarına mobilyaların uyum sağlaması için özel ölçülerde üretilebiliyor.

Heybeli klasik yatak odası takımının fiyatını öğrenmek ve takım hakkında detaylı bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattından talepleriniz iletebilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda alanında deneyimli satış danışmanlarımız en kısa sürede tarafınıza dönüş gerçekleştirecektir.

Lüks yatak odasının tasarımına uygun bir oda oluşturmak isteyen müşterilerimiz, ücretsiz mimarlık hizmetimizden yararlanabilirler. Ücretsiz mimarlık hizmetimizden yararlanmanız için bu talebinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Klasik yatak odası takımı modeli
Milano Klasik Yatak Odası Takımı
kapitoneli klasik yatak odası
Nihavent Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Astana Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Medusa Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Rosse Klasik Yatak Odası Takımı
Milano klasik yatak odası
Valery Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp