Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Bergamo Klasik Yatak Odası Takımı

İhtişamlı tasarımı ve göz alıcı zarafeti ile yatak odalarına saray havası kazandıran, yeni sezonun en fazla dikkat toplayan modeli Bergamo klasik yatak odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Uzun yıllar kullanılabilecek sağlam ağaçlardan üretilen Bergamo lüks yatak odası, karyola, gardrop, iki adet komodin, tuvalet masası ve aynadan oluşuyor. Bergamo modelinin tüm çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı frenli ray ve menteşeler kullanıldı.

Radikal ve göz alıcı canlı renklerle kombin edilen Bergamo modelindeki komodin ve dolap kapaklarında kullanılan oyma motifleri yatak odası tasarımına zengin bir stil kazandırdı. Genellikle siyah veya koyu ceviz zemin üzerine altın varak işlemeler ile renklendirilen modelin lake renkleri de yapılıyor. Bergamo yatak odası takımı, kullanıcının belirlediği renk ve ölçülerde kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Yine kullanıcının isteğine göre karyolanın ayak ucuna özel benç veya jozepfin yapılabiliyor. Özellikle yatak başlığı döşeme stili konusunda müşteriye birçok farklı alternatif sunulabiliyor.

Bergamo yatak odası alan müşterilerimiz genellikle salonları için de Bergamo klasik koltuk takımı ve Bergamo klasik yemek odası takımı da tercih ediyorlar. Yatak odalarında televizyon ünitesi de bulundurmak isteyen kullanıcılar ile Bergamo duvar ünitesi modeli de ilave edilebiliyor.

Klasik duvar ünitesi
Bergamo Klasik Duvar Ünitesi
Altın varaklı klasik yemek odası
Bergamo Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik konsol
Bergamo Klasik TV Sehpası
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yemek Odası Takımı
Diyarbakır klasik koltuk modelleri
Bergamo Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp