Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Casandra Klasik Yatak Odası Takımı

Klasik cibinlikli yatak odası takımı ile hayallerinizi yaşayın. Hayallerdeki gibi bir yatak odası tasarlamak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanan Casandra klasik yatak odası takımı eşsiz yaşam alanları oluşturmak ve sizi mutlu etmesi için tasarlandı. Klasik mobilyaların tüm formlarını bünyesinde barındıran takım, ahşap oyma motifleri, zarif el işçiliği, varaklı cilaları ve görkemli tasarımı ile beğenileri topluyor.

Lüks yatak odası grubu iki komodin, klasik gardırop, ahşap karyola ve tuvalet aynasından oluşuyor. Yaşam mekanlarına uyumunu sağlamak ve genel dekoratif konseptinizi tamamlamak adına takıma klasik aksesuar modelleri ve klasik aydınlatma ürünleri de dahil ediliyor. Üstelik takımın kendi grubundan olan, Casandra klasik koltuk takımı ve Casandra klasik yemek odası takımı da genellikle kullanıcılar tarafından satın alınıyor.  Kullanıcılar dekorasyon tamamlayıcı olarak genellikle abajur, lambader ve klasik aksesuar ürünlerini tercih ediyor.

Cibinlikli lüks yatak odası takımının fiyatı ve özellikleri hakkında bilgi almak için Whatsapp iletişim hattından bize yazabilir, ürün bilgi formunu doldurarak taleplerinizi iletebilir ya da direkt olarak iletişim numaramızda bizi arayabilirsiniz. Sizleri detaylıca bilgilendirmek ve taleplerinizi dinlemek satış alanında tecrübeli ve sıcak kanlı satış danışmanlarımızı memnun ve mutlu edecektir.

Lüks klasik yatak odası
Artemis Klasik Yatak Odası Takımı
en son klasik koltuk modelleri
Karmen Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk modeli
Elita Klasik Koltuk Takımı
klasik jozefin siteler
Camenta Jozephine
klasik koltuk modeli
Casandra Klasik Koltuk Takımı
klasik yemek odası resimleri
Casandra Klasik Yemek Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp