Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Milano Klasik Yatak Odası Takımı

Milano klasik yatak odası, sade ve şık tasarımı ile klasik yatak odası grubunda en fazla ilgi gören ürünlerden biri. Takımın sahip olduğu sadelik ve zerafet, yatak odanıza muhteşem bir hava kazandıracak. Tercih edildiği yaşam alanlarında sade tasarımıyla zarif bir konsept oluşturuyor. Daha çok minimalist yaşam alanlarında tercih edilen yatak odası takımına daha yakından bakın. Beyaz zemin üzerine el emeği ile işlenmiş altın varak uygulamaları yatak odası takımına farklı bir değer katmış. Kullanıcıların isteklerine göre farkı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebilen Milano avangard yatak odası, uzun yıllar eskimeyecek mükemmel bir tasarıma sahip. Beyaz sedef ve siyah inci uygulamaları yapılan klasik yatak odası takımı, ağır oymalardan daha çok, altın varak ile ön plana çıkarıldı. Sürgülü kapı sitemine sahip gardolap, karyola, iki adet komodin ve aynalı tuvalet masasından oluşan takıma istenirse çamaşırlık ve benç de ilave edilebiliyor. Klasik yatak odalarının vazgeçilmez dekoru olan cibinlik, kullanıcıların tercihine göre tasarıma dahil edilebiliyor.

Milano yatak odası takımı modeli üzerindeki tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, özel frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Özellikle dolaptaki sürgülü kapaklar, kazalara yol açmaması için emniyetli sürgü sistemi ile yapıldı. Milano klasik yatak odası takımı, avangard ile klasik çizgiler arasında farklı bir tarzda tasarlandı. Ev dekorunda daha fazla sadelikten yana olanlar için ise altın varak yerine gümüş varak uygulaması da yapılabilir. Yatak odalarında televizyon seyretmek isteyen kullanıcılar, takım ile birlikte Milano duvar ünitesi modelini de tercih ediyorlar.

asortie klasik yemek odası
Artemis Klasik Yemek Odası Takımı
altın vatraklı klasik yatak odası
Miami Klasik Yatak Odası Takımı
Asortie tv ünitesi
Milano Klasik Duvar Ünitesi
klasik sandalye modeli
Rain Sohbet Seti
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp