Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Elena Klasik Yatak Odası Takımı

Elena lüks yatak odası takımı modeli, her bir parçası ahşap ve el oymasından oluşan bir şaheser. Masif üzerine ceviz kaplama uygulamanın yapıldığı Elena lüsk yatak odası modellerinde mükemmel bir pentür işçiliği de mevcut. Aynı takımın lake uygulanmış versiyonları da üretiliyor. Kullanıcının istediği renk ve ölçülere göre üretilen yatak odasının dolap ve tuvalet masalarının iç kısımları kullanıcının ihtiyaçları ve taleplerine göre dizayn ediliyor.

Dört kapısı aynalı toplam altı kapılı dolap, karyola, aynalı şifonyer ve iki adet komodinden oluşan standart yatak odası takımına, müşterinin isteğine göre çamaşırlık veya bahü de ilave edilebiliyor.Elena yatak odası takımında bulunan tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Aristokratik ve gözalıcı tasarıma sahip klasik yatak odası takımı genellikle kendi grubundan Elena sohbet seti ile birlikte tercih ediliyor.

Lüks yatak odası takımı özelliklerini ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz. 

Beyaz desenli klasik yemek odası
Elena Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
köşe koltuk modelleri
Şimarık Klasik Köşe Kanepe
ahşap klasik koltuk
Elena Sohbet Takımı
yatak odası benç
Kapaletti Benç
oymalı tekli koltuk
Nihavent Sohbet Köşesi
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp