Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Marsilya Art Deco Yatak Odası Takımı

Son yılarda ev dekorasyonunda fazlaca tercih edilen bir mobilya tarzı olan art deko tasarımlar, sahip oldukları zarif ve sıradışı çizgiler ile evleri süslüyor. Konforlu ve kullanışlı yapıları ile ön plana çıkan art deko (artdeco) mobilyalar, klasik mobilyalara göre daha sade çizgilere sahip. Son yıllarda ortay çıkan bu değişimden yatak odası takımları da fazlaca etkilendi. Klasik mobilya ile modern mobilya arasında biz çizgiye sahip artdeco yatak odası takımları Asortie Mobilya koleksiyonunda kendine yer buldu. Marsilya artdeko yatak odası takımı da bu yeni modellerden sadece biri.

Zarif ve sade görünümü ile dikkat çeken yatak odası takımında ayna işçiliği de kendini gösteriyor. İhtişamlı bir karyola, iki adet komodin, şifonyer, ayna ve gardroptan oluşan artdeco yatak odası tasarımı farklı renk ve ölçü seçenekleri ile de üretilebiliyor. Marsilya yatak odası modelinde birinci sınıf aksesuarlar tercih edildi. Özellikle çekmece ray ve menteşelerinde çarpmalara karşı özel dayanıklı ürünler kullanıldı. Marsilya ile aynı çizgilere sahip olan Marsilya artdeco koltuk takımı ve artdeco yemek odası takımı da yeni sezonda satışa sunuldu.

klasik yatak odası dekorasyonu
Santana Klasik Yatak Odası Takımı
En çok tercih edilen klasik yatak odası
Kapaletti Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yemek odası takımı
Marsilya Art Deco Yemek Odası Takımı
Klasik koltuk takımı
Marsilya Art Deco Koltuk Takımı
Kalamış Klasik Yemek Odası Takımı
En güzel koltuk modelleri
Kalamış Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp