Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Astana Klasik Yatak Odası Takımı

Siyah renginin asaleti ve klasik mobilyanın ihtişamlı ruhu Astana klasik yatak odası takımında buluşuyor. Lüks yatak odası takımı tasarımı ile girdiği tüm alanlara ihtişamını kazandırıyor. Şık ve göz alıcı tasarımı ile beğenileri kazanan yatak odası takımı konforu ve ergonomik yapısı ile de kullanıcısını memnun ediyor. Köşeli yapısı takımın tasarımındaki ağırlık ve sert mizacı ile mükemmel bir uyum yakalıyor.

Klasik yatak odası takımı, ahşap karyola, klasik tuvalet aynası, klasik gardırop ve iki komidinden oluşuyor. Modeli beğenen kullanıcıların yaşam alanlarına uyum sağlaması açısından model özel ölçülerde ve isteğe bağlı renk seçenekleri ile de imal edilebiliyor.

Astana lüks yatak odası takımını satın alan kullanıcılar, yaşam alanlarındaki uyumu ve dekoratif havayı sağlamak amacıyla takımın kendi grubundan olan Astana klasik yemek odası takımını ve Astana klasik koltuk takımını da satın almayı ihmal etmiyor. Bu sayede birbirleri ile uyumlu olan klasik mobilyaların şıklığı evin tüm odalarına yayılıyor.

Ahşap yatak odası takımı fiyatı ve özelliklerini öğrenmek için ürün bilgi formunu doldurabilir veya Whatsapp iletişim hattımız ile soru ve önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Bu doğrultuda, sizleri bilgilendirmek ve sorularınızı yanıtlamak için tecrübeli müşteri danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

jozefin tasarımları
Ada Klasik Jozefin
Yeni Artemis Yatak Odası Takımı
Klasik yemek odası takımı
Astana Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası modelli
Astana Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Emirgan Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik koltuk takımları
Madrid Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp