Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Quantum Klasik Yatak Odası Takımı

Lüks yatak odası takımının ilk dikkatleri çeken ayrıntısı, zarif ahşap işçiliğe sahip karyola başlığı oluyor. Quantum klasik yatak odası takımı ile lüks yaşama alanlarınızda ihtişam katacaksınız. En şık konsepte sahip yatak odası takımları ile göz alıcı bir konsept oluştururken konforunuzdan da ödün vermeyeceksiniz. Farklı tasarımı, farklı rengi ve el işçiliği ile yapılmış oyma motifleri ile ön plana çıkan Quantum klasik yatak odası takımı altı kapılı gardrop, karyola, iki adet komodin ve tuvalet masasından oluşuyor. Sedef altın varak rengi ile yaşam mekânlarına farklı bir stil kazandıran Quantum klasik yatak odası takımı usta eller tarafından çizilen pentürler ile zenginleştirildi.

Tamamen doğal ahşaptan el emeği ile üretilen lüks yatak odası modeli mekana özel olarak farklı renk ve ölçü seçenekleri ile üretilebiliyor. Quantum modelinde bulunan kıyafet dolabı, kullanıcının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda özel olarak dizayn ediliyor. Yatak odası takımı içindeki tüm çekmece ve kapaklarda çarpmalara karşı, frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı.

Klasik yatak odası takımı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilri ya da Whatsapp iletişim hattı üzerinden taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. 

Klasik yatak odası
Barcelona Klasik Yatak Odası Takımı
altın rengi taclı klasik yatak odası
Miami Konsept Yatak Odası Takımı
oymalı klasik duvar ünitesi
Barcelona Klasik Duvar Ünitesi
klasik makam odası mobilyaları
Bianca Klasik Ofis Takımı
klasik berjer
Seyhan Sohbet Takımı
Beş kollu avize
Beş Kollu Camlı Klasik Avize
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp