Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Yeni Artemis Yatak Odası Takımı

İhtişamlı tasarımı ve gözalıcı zarafeti ile yatak odalarına saray havası kazandıran Artemis klasik yatak odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Yeni sezon klasik yatak odası koleksiyonu için tasarlanan Artemis, karyola, gardrop, iki adet komodin, tuvalet masası ve aynadan oluşuyor. Yaşam alanına göre istenilen renk ve ölçüde üretilebilen Artemis lüks yatak odası modelinde geniş mekanlar için ayrıca çekmeceli çamaşır dolabı da ilave edilebiliyor. Gösterişli yatak başlığı dışında aynı zamanda karyola başında görkemli bir duvar panosu da mevcut. Duvar panosu genellikle duvardan duvara yapılıyor ve iç kısımları kullanıcının isteğine göre dizayn ediliyor. Duvar panosu üzerinde bulunan iki adet çerçeve içine isteğe göre ayna veya kapitone yapılabiliyor. Panonun orta kısmında da yine dekoratif ayna, perde veya kapitone tercih edilebiliyor. Komodinlerin üst kısımları çekmeceli olarak tasarlanırken alt kısımları geniş kullanım alanı sağlaması açısından dolap şeklinde dizayn edildi. Fakat kullanıcının isteğine göre de tasarlanabiliyor. Tüm çekmece ve dolap kapaklarında çarpmalara karşı frenli ray ve menteşeler kullanıldı.

Radikal ve göz alıcı canlı renklerle kombin edilen Artemis modelindeki komodin ve dolap kapaklarında kullanılan oyma motifleri yatak odası tasarımına zengin bir stil kazandırdı. Antik krem üzerine altın varak işlemler ile renklendirilen Artemis klasik yatak odası modeli istenilen birçok renk seçenekleri ile üretilebiliyor. Artemis koleksiyonunun diğer ürünleri Artemis yemek odası takımı ve Artemis koltuk takımı ile aynı özellikleri taşıyor. Artemis yatak odası takımını panosuz olarak görmek isteyenler, Artemis kapitoneli yatak odası modelini inceleyebilirler. 

Lüks yatak odası takımını tercih eden kullanıcılar genellikle takımın kendi grubundan olan, Yeni artemis klasik koltuk takımını ve Yeni artemis klasik yemek odası takımını datercih ediyor. 

Lüks klasik koltuk takımı
Poyraz Klasik Koltuk Takımı
klasik benç resimleri
Kontes Klasik Benç
Klasik salon modeli
Yeni Artemis Koltuk Takımı
İstanbul yemek odası takımı
Yeni Artemis Yemek Odası
Klasik yatak odası takımı
Marsilya Art Deco Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Emirgan Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp