Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Prenses Klasik Yatak Odası Takımı

Görkemli ve dikkat çeken tasarımı ile yaşam mekânlarına farklı bir stil kazandıran Prenses klasik yatak odası takımı tamamen doğal ahşaptan el işçiliği ile üretildi. Altın varak oyma motifleri klasik yatak odasına zenginlik kazandırdı. Yatak başındaki oymalar ıhlamur ağacından el işçiliği ile nakış nakış hazırlandı. Komple kapitone olarak dizayn edilen yatak başlığındaki ihtişamlı oyma motifi ve yan taraflardaki oymalar lüks yatak odası takımının en dikkat çekici bölümü olarak göze çarpıyor. Altı kapılı olarak hazırlanan dolap beyaz lake ve altın varağın uyumu ile kombin edildi. Dolabın orta kapaklarının altına iki adet çekmece yapılarak daha kullanışlı hale getirildi.

Lüks yatak odası takımı, genellikle, estetik ve şıklık kaygısı güdülen yaşam alanlarında sıklıkla tercih ediyor. Tercih edildiği alanlarda, direkt olarak dikkatleri üzerine çekerke, ortamın dekorasyonunun temelini oluşturuyor. Klasik yatak odası takımı üstelik konforlu yapısıyla da kullanıcısının kalbini kazanıyor.

Takımdaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı frenli sürgüler ve menteşeler kullanıldı. Dolap, karyola, iki adet komodin, şifonyer ve aynadan oluşan yatak odası modeli için isteğe göre Prenses Benç ilave edilebiliyor. Lüks yatak odası takımı fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla biligi almak için ürün bilgi formunu doldurabilirsiniz. Talebiniz üzerine müşteri danışmanlarımız tarfınıza dönüş gerçekleştirerek sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyacaklardır. 

klasik yatak odası trendleri
Kapaletti Klasik Yatak Odası Takımı
sağlam klasik yatak odası
Hayal Klasik Yatak Odası Takımı
klasik jozefin
Caprice Jozephine
doğal ahşap jozefin
Buselik Klasik Jozephine
klasik prenses benç
Prenses Benç
en güzel klasik yatak odası
Şah Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp