Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Santana Klasik Yatak Odası Modeli

Cibinlikli yatak odası takımı göz alıcı yaşam alanları oluşturmanızı sağlarken hayallerdeki gibi bir oda oluşturmanızı sağlayacak. Yeni sezon klasik yatak odaları koleksiyonunun ihtişamlı modelleri arasında yer alan Santana lüks yatak odası takımı, doğal ahşaplardan el işçiliği ile üretildi. Klasik oyma işçiliğinin ince hatları ile süslenen yatak odası modeli, karyola, gardrop, iki adet komodin, tuvalet masası ve makyaj aynasından oluşuyor. Yatak odası modelinin aynı zaman da bir adet de makyaj taburesi bulunuyor. Altı kapılı olarak hazırlanan dolap beyaz lake üzerine gümüş kaplama varağın uyumu ile kombin edildi.

Yatak odası takımının dolap içleri ve komodin içleri kullanıcının isteğine göre tasarlanabilir. Takımdaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı özel frenli raylar ve birinci sınıf menteşeler kullanıldı. Santana klasik yatak odası tasarımı, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte size özel olarak hazırlanabiliyor. Lüks yatak odası takımının fiyatı ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için ürün bilgi formunu doldurabilir, Whatsapptan taleplerinizi iletebilir ya da bizi arayabilirsiniz. 

Klasik yatak odası modelleri
Efsun Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası fiyatları
Efsun Klasik Yatak Odası Takımı
Benti Klasik Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bergamo Sedef Yatak Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Bosfor Klasik Yatak Odası Takımı
Algedra Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp