Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nilüfer Klasik Yatak Odası Takımı

Asortie’nin yeni sezon klasik yatak odaları koleksiyonunun en görkemli modeli olan ve doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen Nilüfer klasik yatak odası takımı, görkemli ve zarif tasarımı ile yaşam mekânlarına zengin bir stil kazandırıyor. Ceviz zemin üzerindeki altın varak oyma motifleri klasik yatak odası tasarımı üzerine şık bir zerafet kazandırdı.  

Karyola başlığı ve komodinlerin arka kısmına duvar panosu olarak da tasarlanan yatak başındaki oymalar ıhlamur ağacından el işçiliği ile hazırlandı. Direkt olarak yatak odası ile bütünleşen bir tasarıma sahip olan karyola ve başlık, yatak odası takımının yaşam alanına uyumunu arttırıyor. Komple kapitone olarak dizayn edilen yatak başlığındaki ihtişamlı oyma motifi yatak odası takımının en dikkat çekici bölümü olarak göze çarpıyor. Komodinlerin üzerine baklava dilim ayna yapılarak mekâna ferah bir atmosfer kazandırılmaya çalışıldı. Karyola başlığında lüks ve leke tutmayan kumaşlar tercih edildi.  

Tuvalet masası üzerindeki makyaj aynasının yan kısımları küçük parfümeri , takı ve bakım malzemelerinizi koyabilmeniz için kapaklı dolap olarak tasarlandı. Altı kapılı olarak hazırlanan dolap ceviz kaplama zemin ve altın varağın uyumu ile kombin edildi. Yatak odası takımının dolap içleri ve komodin içleri kullanıcının isteğine göre tasarlanabilir. Takımdaki tüm çekmece ve kapaklarda, çarpmalara karşı özel frenli raylar ve birinci sınıf menteşeler kullanıldı. Nilüfer lüks yatak odası tasarımları, istediğiniz ölçüde ve istediğiniz renkte hazırlanabiliyor. Nilüfer yatak odası modeli otel odası mobilyası olarak da projeye uygun şekilde üretilebiliyor.

yeni model klasik koltuk
Aristokrat Avangard Koltuk Takımı
klasik benç resimleri
Bihter Avangarde Jozephine
gümüş mumlu klasik avize
Antik Gümüş Mumlu Klasik Avize
Begonya Klasik Koltuk Takımı
Yeşil renk klasik berjer
Genya Klasik Berjer Seti
Modoko klasik koltuk takımı
Liberty Klasik Koltuk Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp