Ürün Bilgi Formu
Mesajınız başarılı şekilde iletilmiştir.
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır.
Gönder
Bizi Arayabilirsiniz : +90 212 675 04 46

Nara Klasik Yatak Odası Takımı

Nara lüks yatak odası takımı, gösterişli tasarımının yanı sıra, zarif oyma motifleri ile lüks yaşam alanlarınıza şıklık katacak. Nara lüks antik yatak odası takımı farklı tasarımı ile yaşam alanlarınıza değer katacak. Klasik mobilya severlerin gözdesi olacak bu yatak odası modelinde, lüksün doğallıkla harmanladığı otantik bir hava yaratma fırsatı doğuyor. Mat rengi ve motifli detaylarının yanı sıra aynalarla çevrili gardıroplarıyla da bulunduğu alanı daha geniş göstererek yatak odasını daha ilgi çekici hala sokmaktadır. Lotus çiçeği motifine sahip konseptiyle lotusun anlamı olan huzur ve dinginlik hissini, uyku öncesi sizlere sunuyor.

Lotus motiflerinin yanı sıra sade ve antik rengi ile göz kamaştıran Nara yatak odası takımı, karyola, dolap, komodin ve şifonyerden oluşuyor. Sizin isteğinize göre antik havasından hiçbir şey kaybetmeden isteğe göre yatak odası modeline iki kapılı bir dolap daha ilave edilebilirken, hayalinizdeki otantik yatak odası modeline kavuşma fırsatını ortaya koyuyor.

Nara lüks antik yatak odası modelinin çekmece ve kapaklarında çarpmalara karşı özel süspansiyonlu aksesuarlar kullanılarak, olası yıpranma ve aynalarda oluşabilecek çatlakların önüne geçilmiş olmaktadır. Bu klasik yatak odası modeli ile aynı çizgileri taşıyan Nara yemek odası modeli de evin içerisinde baştan sonra antik hava yaratmak isteyenlerin mutlaka keşfetmesi gereken klasik mobilyalardan biri olarak Asortie Mobilya içerisinde sizleri bekliyor.

Klasik yatak odası takımı modeli
Milano Klasik Yatak Odası Takımı
kapitoneli_klasik_yatak_odası
Monaliza Klasik Yatak Odası Takımı
el oyması ahşap klasik koltuk
Lena Klasik Koltuk Takımı
Klasik koltuk takımları
Madrid Klasik Koltuk Takımı
Klasik yemek odası
Madrid Klasik Yemek Odası Takımı
Klasik yatak odası takımı
Nova Klasik Yatak Odası Takımı
Online Randevu Asortie Hakkında Felsefemiz Referanslar Müşteri Hakları İnsan Kaynakları Şikayet Ve Öneri Yasal Uyarilar Outlet
ISO 9001 : 2015
NO : KY - 26269
ISO 14001 : 2015
NO : CY - 32757
ISO 10002 : 2014
NO : MM - 70430
ISO 18001 : 2007
NO : OH - 52286


Copyright © 2010-2020 asortie.com, Site içeriğinin her hakkı mahfuzdur ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer mevzuat uyarınca korunmaktadır. Sitede bulunan resimlerin ve diğer tüm içeriklerin Asortie Mobilya ve Dekorasyon A.Ş'nin yazılı izni olmadan kopyalanması, farklı mecralarda yayınlanması yasaktır.
whatsapp